2737
2734
عنوان

بوی عطر پسره خالم خیلی خوب بود

120 بازدید | 8 پست

امروز صبح کنارش نشسته بود بوی عطرش خیلی خوب بود روم نشد ازش بپرسم چون خانمش یکم مذهبیه تازه نامزد  کرده 

گفتم شاید بدش بیاد کلا خیلی ادمونه جلوش رفتار میکنم خیلی سخته🙄😂

یه بوی خاصی داشت تلخ بود ولی حس گرمی داشت چه عطریه؟

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤

کار  خیلی خوبی کردی نپرسیدی 

زیاد صمیمی نباش مثل دوران مجردیش 

چون حتی اگه خانمش مذهبی هم نباشه ی جورایی ناراحت میشه 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رشد موهامه 💇🏻‍♀️از امروز مثل ی الماس برام با ارزشمندن 💎به امید روزی که درخشیدنشونو ببینم✌🏻           خدایا ارامشم تویی 🤍🕊                                               یه دختر آذری هستم ✨                                                     تاپیک های شاد و پر انرژی ، ترکی تگم کنید 🫶🏻               هیچ کسی ارزش اشکامو نداره ! هیچ کسی ارزش ناراحتیمو نداره ! 👩🏻❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار  خیلی خوبی کردی نپرسیدی  زیاد صمیمی نباش مثل دوران مجردیش  چون حتی اگه خانمش مذ ...

اره خیلی حواسمون هست مثلا مامانم دیگه فقط شونه هاش می بوسه یا ما حق نداریم بغلش کنیم فقط دست میدم  چون واقعا مثل دادشمونه ولی خب اره ممکنه خانمش ناراحت بشه

2728
ادکلنش مردونه اس واسه خودت که نمیخواستی؟

نه برای روز پدر😂

البته که از عطر بابامم میزنم بعضی مواقعه دوستم میگفت یکبار چرا بوی رلم میدی گفتم از بابام کش رفتم😂

نه برای روز پدر😂 البته که از عطر بابامم میزنم بعضی مواقعه دوستم میگفت یکبار چرا بوی رلم میدی گفتم ...

میتونسی پیش زمینه اشو آماده کنی مثلا بگی برای روز پدر تو فکر اینم ادکلن بخرم ولی نمیدونم چی بگیرم ادکلن تو چیه پیشنهادش میکنی؟

2740
میتونسی پیش زمینه اشو آماده کنی مثلا بگی برای روز پدر تو فکر اینم ادکلن بخرم ولی نمیدونم چی بگیرم اد ...

عه اره خوبه ❤️

پیش زمینه سازی خوب بلدی