2737
2734
عنوان

نماینده ملکه زیبایی عربستان سعودی

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پشمام از کامنتا ریخت طرف گذاشته ملکه زیبایی عربستان “ مهد اسلام” دوستان اومدم میگن کجاش زیباست&nb ...

حالا اسی میگف عکس برا خودشه به به چه چه میکردن

خب خوشگله دیگگگ😂

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
2728
من پشمام از کامنتا ریخت طرف گذاشته ملکه زیبایی عربستان “ مهد اسلام” دوستان اومدم میگن کجاش زیباست&nb ...

اسلام فقط مهدش عربستان بوده بزرگ شده ی ایرانه😢😕😕😕😕

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
داشتیم  الان چی داریم🥲

بزار دهنم بسته بمونه😄😄

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2740
حالا اسی میگف عکس برا خودشه به به چه چه میکردن خب خوشگله دیگگگ😂

خوشگل که هست ولی دوستان دنبال حاشیه ان متوجه نیستن مایی که حق نداریم بریم استادیوم اونور تو مهد اسلام مسابقات زیبایی با این پوشش شرکت میکنن

خوشگله

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
2706