2752
2734
عنوان

یعنی میمونه تو ذهنش ک من روزی کشته مردش بودم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 58 پست

نه هیچ کار دیگه نکن

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو بزن به اون راه بستگی هم داره چجوری نخ داده باشی اگه از استوری اینستا باشه راحت میتونی بگی بر ...

محل کارم اولش سرسنگین بودم تو یک ماه رفتارم خیلی تغییر کرد ارایش میکردم ونبالش بودم نگاش میکردم تو چتش عامیانه و با شوخی حرفیدم ضایع بوده؟

2731
نتیجش چی میشه بام نمیفته رو لج یجورایی مافوقمه

ای بابااا

آره اینم هست

ممکنه حتی بگه من بهش رو ندادم داره تلافی میکنه

بیخیال باش

تازه شده

و در نهایت اونیکه هیچ چیزی برای از دست دادن نداره،،،همه چیزو به دست میاره😎https://abzarek.ir/service-p/msg/1783366💜😈
چرا

بدترش می کنی . همون بسه  بزار تجزیه تحلیل کنه 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
[QUOTE=333572841]یه حلقه دستت کن فکر کنه با کس دیگه ای هستی برای همون خوشحالی و به خودت همکاره محل ک ...

نه یه سری حلقه هست که کاپلیه منظورم اوناست نه حلقه ازدواج انگشت حلققه هم ننداز