2737
2734
عنوان

یعنی میمونه تو ذهنش ک من روزی کشته مردش بودم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 58 پست
محل کارم اولش سرسنگین بودم تو یک ماه رفتارم خیلی تغییر کرد ارایش میکردم ونبالش بودم نگاش میکردم تو چ ...

خب میتونی با بقیه هم همینشکلی باشی ولی نه به اون شدت که فکر کنن داری نخ میدی

ارایشت رو ادامه بده و با بقیه افراد اونجا یکجور رفتار کن شبیه همون رفتاری که با اون اقا داشتی که بگی کلا اینجوری هستی

ولی زیاد هم اهمیت نداره چون دیگه بی محلی کرده اصلا مهم نیست که چه فکری میکنه با خودش

اگه راحتی این رفتار رو ادامه بده اگه نه که برگرد به خود قبلیت

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بگم  داداشمی بدتر میشه؟ یا حرف دیگ منظورتونه؟

با یکی از دوست هات هماهنگ کن اسمشو مای لاوی چیزی سیو کن بگو چند بار زنگ بزنه جوری که گوشیت رو میزی جای باشه ببینن

خب میتونی با بقیه هم همینشکلی باشی ولی نه به اون شدت که فکر کنن داری نخ میدی ارایشت رو ادامه بده و ...

میترسم باز برن پشت سر مسخرم کنند بگن ما بی محلی کردیم فلانی تو مراقب خودت باش اخه خیلی بیشخصیتن

2728
میترسم باز برن پشت سر مسخرم کنند بگن ما بی محلی کردیم فلانی تو مراقب خودت باش اخه خیلی بیشخصیتن

ای بابا

پس سعی کن خیلی بینشون نپلکی کلا

اگه موقعیت شغلی بهتر پیدا کردی از دستش نده و برو از اونجا

به درک که حرف میزنن اینا کلا شخصیتشون تعطیله

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 

پسری که عشق یه دختری رو که آمده صادقانه مطرح کرده بر جار بزنه و به تمسخر بگیره واقعا حیفه بهش بگی انسان . خداتو شکر کن که خوب شناختیش محل سگ هم بهش نده . منتها بی تفاوت بی تفات باش انگار نه انگار شما حرکتی زدی .

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
نه بابا اونوقت با یه لقب ناجور ازت یاد میکنن . اخه ادم رو همکارش تو محیط کاری کراش میزنه؟ الان تنها ...

سلام عزیزم دعا کن بمیرم من احمق رفتم گفتم تو مثل  برادرمی که باهات احساس راحتی کردم خدا خفم کنه

2738
عه؟ رفتی مستقیم حرف زدی؟

اره بدون مقدمه بش گفتم تو روانشناسی یه چیزی هست مربوط به ناخدا گاه من میخام بیارمش تو سطح خوداگاه راستش من اگه احستس راحتی کردم چون شما رو مثل برادر خودم دیدم خصوصیات اونو داری با جنمی با معرفتی دیدم هی میخندید بعد گفتم براتون سو تفاهم پیش نیاد گفت ممنون زنده باشی  گفت چ سو تفاهمی انکار کرد نامرررررد متم گفتم هیچی

الان میخام خودمو خفه کنم چراااااااا رفتم گفتم تو رو خدا یکم ارومم کن میدونم احمقم

اره بدون مقدمه بش گفتم تو روانشناسی یه چیزی هست مربوط به ناخدا گاه من میخام بیارمش تو سطح خوداگاه را ...

یادته گفتم هیچ حرکتی  نزن؟ حالا اشکال نداره دیگه گذشته زیادم بد نبوده خوبه بیشتر نریدی ولی از این به بعد حرکتی نزن خب؟ ناراحتم نباش