2737
2739
عنوان

یعنی میمونه تو ذهنش ک من روزی کشته مردش بودم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از این به بعد داداش صداش کن😅

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
چطوره اصن دیگه نگاش نکنم ؟؟ سرد سرد شم؟

نه عادی باش فقط موقع حرف زدن بهش بگو داداش یا کاکو یا برادر

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
اینکه خوبه من رسما به زبون اوردم ولی جوابش خیلی حس بدی داشت خیلی همیشه میگم کاش یادش بره با اینکه هی ...

اون دیگ کامل اثبات شدست حالا مال من در بهترین حالت ۵۰ درصد ممکنه به خودش بگیره

2738

استوری بزا  من دیگه عمرا جرعت حقیقت بازی کنم

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

خودتو بزن به اون راه

بستگی هم داره چجوری نخ داده باشی

اگه از استوری اینستا باشه راحت میتونی بگی برای یکی دیگه بوده 

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
2706