2737
2739
تاحالا به عنوان یک خواهر باهاش حرف زدی که از کارایی که مادر پدرتون برای اون و خودتون کردن تعریف کنی؟ ...

اره اتفاقا با من خیلی اوکیه و همه چیزش رو درمیون میزاره

ولی توی این موضوع اصلا هیچی نمیگه و حتی گاهی اوقات باهام جروبحث هم میکنه

اینکه پدر مادر بالا سرش نبودن و اذیت شده از محبت زده شده بدش میاد بهش محبت کنی چون شماها ک گناهی ن ...

اها

نه پدر و مادر من هیچ وقت اذیتش نکردن و خیلی هم همیشه باهاش مهربون بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم حس میکنم تو خانواده ما حس اضافه بودن داره

اگر از اول اینطوری بوده ذات اخلاقیش هست که به مرور بدتر شده والان که به سن خواصی رسیده ولی اگر تازگی اینطوری شده مطمئناً از جای دیگه خط میگیره و بدتر هم میشه 

اگر ارتباطش با شما و برادرتان خوبه برا یه مدت سه تایی مستقل باشید و باهم نه اون‌تنهاست و هم اینکه کنارش هستید و مواظبت زیر پوستی 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2731

افرین به شعور وانسانیت پدر ومادرت واقعا خدا بهشون خیر بده عزیزم بنظرم این اقا پسر باید با تمام وجودش عشق وعلاقه ی پدر ومادرت وحتی تو به عنوان یه خواهر رو لمس کنه الان تو سن حساسی هس وزندگی تلخی داشته 

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️
اگر از اول اینطوری بوده ذات اخلاقیش هست که به مرور بدتر شده والان که به سن خواصی رسیده ولی اگر تازگی ...

از اول یه مقدار اینجوری بود ولی داره بدتر میشه

ما شرایطش رو نداریم بخوایم مستقل شیم

داداشم که کوچیکه

منم همش سرکار و درس و اینا

2740
اره اتفاقا با من خیلی اوکیه و همه چیزش رو درمیون میزاره ولی توی این موضوع اصلا هیچی نمیگه و حتی گاه ...

سعی کنین خودت و داداشت بیشتر باهاش حرف بزنین راجع به مامان بابا

سعی کنین نقطه های مشترکی که دارین توی رفتار مامان بابا که خوشتون نمیاد رو پیدا کنین و از اونجا شروع کنین

بعد کم کم بحثو ببرین سمت فداکاریایی که اونا کردن ولی جوری رفتار نکنین که فکر کنه خودش اضافیه مثلا نگین میتونستن ولت کنن بری بهزیستی، اصلا دعوا و حالت تهاجمی نداشته باشین

مثلا هرچندوقت یبار کارای خوبشونو یاداوری کنین تو صحبتای روزانتون

من خودم اینقدر خواهرام اینشکلی باهام حرف زدن و هنوز هم میزنن که یادگرفتم قبل از گفتن حرفای زشت توی دعوا و... تمام خوبیا و فداکاریای طرف مقابلمو به یادم بیارم وگرنه یک رفتارای وحشتناکی داشتم قبلا که همه ی پل های پشت سرمو میشکستم😅

باید یاداوری بشه مدام، توقع نداشته باشین که ادم بالفطره بدونه اینچیزا رو

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
حیف که.   وقتشو نداشتم وگرنه این مشکلو مثل آب خوردن حل میکردم براتون

اگر واقعا ازتون بر بیاد کمکی هم بخوایید من هسم نمدونم مثلا یذره کاراتو بده من وقتت باز بشع میشه?

مبتلا به کرم درون بی قرار...😂😁  
تاحالا به عنوان یک خواهر باهاش حرف زدی که از کارایی که مادر پدرتون برای اون و خودتون کردن تعریف کنی؟ ...

تو این مورد این رفتار نه تنها جواب نمیده بلکه ممکنه اثر عکس هم بزاره یعنی ممکنه این بچه بیشتر از قبل سر لج بیوفته 

شما فرزند خانوادتون بودین 

ولی ایشون فرزند این خانوادا نیس 

علت رفتاراشم همین موضوعه 

حس سر بار بودن داره و حس میکنه این محبتا همشون از سر ترحم هستن 

اگه بخای خوبیای خانواده رو یاد اوری کنی حس میکنه داری منتم سرش میزاری 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706