2733
2739

تریاک این روزا اینقدر گرونه ک هیچکس نمیکشه پس نگران نباش

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودشو زیاد میخارونه زیاد حرف میزنه اگه نعشه باشه خمارم باشه چرت میزنه

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

یهو چصسنالس ک اونوقت ینی خماره 

بعد میره میکشه میاد نعشه میشه اصلا انرژیش بالای صده 

بعد عرق میکنه صورتش هی چیزی گیرش نیاد فرت فرت سیگار میکشه بعد مصرف  چای نباتشم بالاس 😐

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2740
پدر همسرم میکشه مادرش میگه بیست سال  رابطه ندارن

یکی از اثرات مواد مخدر {ترياك}این است که انزال را به تاخیر می اندازد که احتمالا به دلیل خاصیت مهار کنندگی اوپوییدها بر لوکوس سرولوئوس در ساقه مغز و کاهش رها شدن نوراپی نفرین می باشد. به طوری که در ابتدایمصرف مواد مخدر تاخیر انزال باعث طولانی شدن زمان مقاربت می شود. نداشتن اطلاعات صحیح از چرخه فعالیت جنسی زن و مرد و عدم آمیزش صحیح باعث نارضایتی زوجین از رابطه جنسی می شود و متاسفانه کمتر پیش می آید که زوجین برای مشاوره مسائل جنسی به افراد متخصص در این زمینه مراجعه کنند و در مواردی با مشاوره با افراد ناآگاه نیز مصرف تریاک را راه حل این مشکل می دانند.بنابراین مرد شروع به مصرف تریاک می کند و با این کار انزال خود را به تاخیر می اندازد و به گونه ای غیر سالم از رابطه جنسی رضایت پیدا می کند. غافل از اینکه خیلی زود این سوء مصرف که در ابتدا فقط محدود بهزمان رابطه جنسی است به سرعت به زمانهای دیگر نیز سرایت می نماید و به تدریج وابستگی به مواد مخدر پیش می آید و در دراز مدت باعث کاهش میل جنسی و حتی ناتوانی جنسی می شود.پس از ترک اعتیاد نیز مشکلات جنسی ممکن است عود نماید به طوری که فردی که مدت ها معتاد بوده و انزال دیررس داشته است، پس از ترک اعتیاد دچار انزال زود رس می شود. بنابراین لازم است که اولا آموزش های لازم در سطح جامعه در خصوص مصرف مواد مخدر جهت رضایت جنسی و مشکلات بعدی آن داده شود و ثانیا برای انجام یک ترک اعتیاد موفق باید درمان گر با فرد معتاد و شریک جنسی او در خصوص مشکلات جنسی پیش آمده صحبت کند و به آنها آموزشهای لازم را ارائه نماید.

2706