2737
2739
عنوان

مشکلات فرزندخوانده

245 بازدید | 13 پست

پدرمن چند سال پیش یه رفیق داشت که فوت کرد. پسرش که کلاس اول بود رو بابام به فرزندخوندگی گرفت چون هیچ کسی رو نداشتن و باید میرفت پرورشگاه.

الان هیجده سالشه و از همون اول خیلی سرد و دور از ما بود. اخلاق خیلی جدی و تندی داره و با هیچکس حرف نمیزنه.

توی این سالها که پیش ما بوده همش میرفت میموند خونه مادربزرگش اینا. با اینکه هیچکدوم برای سرپرستیش کاری نکرده بودن و میخواستن بفرستنش پرورشگاه اما با اونا بهتره رابطه‌ش.

حالا هم که هیجده سالش شده همش میگه من میخوام از اینجا برم و سعی داره خونه جدا بگیره.

کلا ادم بهونه گیریه و اصن اخلاقش خیلی بده.

پدرومادرم هم با این موضوع مخالفن. اونا این رو بچه خودشون میدونن و دوسش دارن نمیخوان مشکلی براش پیش بیاد یا برای همیشه بره.

نمیدونم چیکار کنم. مامان بابام واقعا دارن اذیت میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با مادربزرگش در ارتباط هستین؟  اونا نظرشون چیه؟

نه ما ارتباط خاصی باهاشون نداریم

میدونیم داداشم هم علاقه ای به اونا نداره فقط یه جورایی میخواد پیش ما نباشه

بره پی کارش.حوصله دارینا.فامیلاشون زنده ان دیگه.پرورشگاهم تو این سن رهاشون میکنن

وای مگه میشهههه

این با ما بزرگ شده

مامانم انقدری که اینو دوست داره من و داداشم رو نداره😂

2740
خدا بهتون صبر بده.ولی ملت بخاطر این چالش ها بچه از پرورشگاه نمیارن دیگه.

وای خاک به سرمم

همچین قصدی نداشتم

اخه ما از پرورشگاه نیاوردیم پسر دوست بابام بوده و خب شرایطش هم بد بوده بالاخره پدرش فوت کرده بود

بدون مادر بزرگ شده بود

وای مگه میشهههه این با ما بزرگ شده مامانم انقدری که اینو دوست داره من و داداشم رو نداره😂

عزیزم😄😄

به هرحال مث بچشون هس.. نمیتونن بهش بی تفاوت باشن و بزارن هرکاری میخاد بکنه

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
من واقعا ناراحت شدم.بچه خود آدم بهش وفا نمیکنه چه برسه به غریبه.    

اره واقعا

اینم خیلی ادم خوبیه 

سر بزیر اهل درس و مشق معدب

ولی نمیدونم چرا با ما اینجوری میکنه

با منم خیلی خوبه هر مشکلی داشته باشه پیش من میگه ولی نمیدونم چرا از این خانودده دوری میکنه