2733
2734
عنوان

کیا قسمتهای زیادی از زندگی پس از زندگی رو دیدن؟ بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 87 پست
شما روشن  فکر ما سیاه فکر اصن افرین بتو

بهتره بحث نکنیم چون نه ایشون قصد قبول دارن نه ما قبول میکنم حرف ایشون رو

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
پوستم خوب نیست اخه 😶

واسه این مورد اشکالی نداره گلم کرم میزنی یا هرچی واسه ترمیم پوست

بعد نیت وضو جبیره میکنی اگر مانع رو پوستت هست و پاک کردنش مشقت داره

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی  از راهنماییتون دوستان سرچ میکنم قسمتهای درمورد نماز رو میبینم، اونایی که شک دارین شنیدین میگن خواب برادر مرگه؟ من تو خواب اتفاقات چند سال بعد رو که اصلا قابل پیش بینی نبود دیدم و اتفاق افتاد این یعنی روح وجود داره و پس بعد از مرگ هم روح به زندگی ادامه میده

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری  ،  دانی که رسیدن هنر گام زمان است
بهتره بحث نکنیم چون نه ایشون قصد قبول دارن نه ما قبول میکنم حرف ایشون رو

کافرا لجوج و حرف ناپذیرن

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
2728
واسه این مورد اشکالی نداره گلم کرم میزنی یا هرچی واسه ترمیم پوست بعد نیت وضو جبیره میکنی اگر مانع ر ...

ممنونم عزیزم❤سعی میکنم پوستمو درمان کنم که مجبور نشم کرم پودر بزنم 😢

کافرا لجوج و حرف ناپذیرن

فی قلوبهم مرض.....

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
دوست دارم واقعا نماز بهم ارامش میده وقتی نمیخونم حتی کارام خوب پیش نمیره ولی بالا گفتم به خاطر آرایش ...

ببین مقایسه کن دیگه چی رو به چی ترجیح میدی 

این قضیه رو مدیریت کن

سگه هم اگه داخل نمیاری عیب ندارد سعی کن بعد اینکه دست زدی آبکشی دستتو

ببین تو روستاها هم بنا به نیازشون نگه میدارن اما نماز و روزشون ترک نمیشه، البته کلا که خودتو در گیر سگ بازی کنی خوب نیست تمام ادیان الهی بالاخص اسلام به نحو اعلی تر دنبال اینکه از آدما انسان های متعالی بسازه

2740

خواهش میکنم

گلم

کرم پودر که واسه پوست آسیب دیده خوب نیست😮

ببین منم به واسطه زایمان و اینکه انگار میدم ناراحته یه چند تا خال رو صورتم دارم نوجوون که بودم اصلا نمی دم اما الان میزنم اما به قول دوستمون قبل کرم وضو می گیرم یا اگه نموند وضوم پاکش می کنم وضو می گیرم دوباره می زنم

فی قلوبهم مرض.....

اها اینو میخاستم بگم

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
الان فرق شما با ایشون چیه هردو از الفاظ بد استفاده میکنید خوددارباشید عزیز

طاقت نمیارم کسی ب دینم چپ نگاه کنه

اها اینو میخاستم بگم

در دلهایشان بیماری است

پس خدا ایشان را بیماری افزود

و آنان را به سزای اینکه دروغ میگفتند

عذابی دردناک است

آیه ۱۰ سوره بقره

فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا

و لهم عذاب الیم بما کانوا یکذبون

ببین مقایسه کن دیگه چی رو به چی ترجیح میدی  این قضیه رو مدیریت کن سگه هم اگه داخل نمیاری عیب ...

نه داخل که نمیارم ولی دست میزنمش و همیشه دستمو میشورم

تو چرا انقد فکرت ساده لوحه

از کدوم حرفم فکر ساده لوحانه برداشت کردی

گفتی اینا می‌خوان جلوی مطالبه مردمی بگیرن گفتم این طور نیست

شدی مصداق آیه قرآن که میگه صم بکن عمی فهم لا یرجعون 

یا اونجایی که بعد این آیه میگه اینا انگشت میکنند تو گوشش هاشون حالا خودت برو بقیه آیه رو بخون

البته نظر منو بخوای خدا خیلی دوست داره مطمئنم ته دلت یه اطمینانی هست وگرنه نظرت اینجا جلب نمیشد به خود خدا قسم مطمئنم خدا خیلی دوست داره

2706