2733
2739
عنوان

شوهرم توقع داره من سحری نخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 8081 بازدید | 141 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم روزه نمیگیرم ولی همه چیز سحری رو برای شوهرم اماده میکنم پدرم یه عمره روزه نمیگیره اما برای مادرم ...

من هم نمی تونم سحری بخورم ای خدا از دست اینجور آدمها البته که تو اتاق خواب خودم می خورم... اینجور آدمها(شوهر شما رو نمی دونم) مریضن هر کاری کنی یه چیز تو آستینشون دارند.... 😔

دعا کنید از شر ظلم و ستمشون و خود ظالمشون نجات پیدا کنم

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭
2728

منم مثل شما همش باید حواسم باشه بقیه بیدار نشن 

قبل از اینکه همسرتون بخوابه یه چیزی بخورین که اگه نشد

سحری بخورین در طول روز ضعف نکنین

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...
دقیقا مخالف روزه گرفتنه کلا میگه لاغرمیشی و... ولی من نمیتونم نگیرم معتقدم

ایشون میتونه مخالف باشه شمام حق داری موافق باشی پس بهش بگو اگه نگران ضعیف شدن منی برو سرجات بخواب که من بتونم به موقع عذا بخورم و ضعیف تر نشم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740

من و همسرم روزه میگیرم 

اما من‌سحر نمیخورم 

از طرفی اون چون باید بره سر کار شب کلا ۴ ساعت میخوابه 

منم بدخوابم کسی خروپف کنه وول بخوره خوابم نمیبره میام تو هال میخوابم 

سحر که بیدار میشه من میرم تو تخت 

دیگه این یک‌ماه باید راه امد با هم 

فعلا امضا ندارم
دقیقا مخالف روزه گرفتنه کلا میگه لاغرمیشی و... ولی من نمیتونم نگیرم معتقدم

بگو روزه بگیرم سحری و افطار بهم استرس ندی با خیال راحت غذام رو بخورم اصلانم لاغر نمیشم

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

غذا بکشید تو ظرف فلزی در بسته و بذارید روی کتری که زیرش کم باشه روی اجاق گاز،تا غذا گرم بمونه و گرم کردن و سر و صدا و بو نداشته باشع،بعد سحر که بیدار میشید ببریدش تو اتاق بخورید

آخه واسه اذان صبحم پامیشم نماز میخونم دیگه میگم همونموقع بخورم مرسی عزیزم

میدونه سحری خوردن اونم با دعای سحری چه کیفی میده 

ولی خوب نمیشه هر شب اعصاب خودتو داغون کنی 

یا بیار تو اتاق بخور یا اون بره تو اتاق بخوابه یام که قبل خواب بخور

عزیزم شوهرت هرجور میخواد برخورد کنه ایشون اگر ناراحته خوابش بود میتونست بره تو اتاق تا بد خواب نشه شما راحت چراغ روشن کن و با ارامش سحریتو بخور حرفی ام زد بگو من شب قبل گفتم برو تو اتاق که اذیت نشی 

دنیا برعکس شده به جای این که شمایی که کار درستو میکنی حق به جانب باشی ایشون اشتباه میکنه تازه انتظار داره شمام استباه خودشو تکرار کنی

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2706