2737
2734
اره،نداشته

نه 

یعنی زگیل داشته باشه معنیش اینه با کسی رابطه داشته؟؟

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی ارامشتو اول حفظ کن

شاید جوش زده 

شاید یک عفونت قارچیه

حالا صبر کن

بزار اول شوهرت بره دکتر چک بشه 

من به شدت به نوار بهداشتی مشبک الرژی دارم 

جوری که ببخشید میگم داخلش جوش چرکی میزنه 

یکبار رفتم مثلا مارکشو عوض کردم بهتر بشم بدتر شد دو تا جوش خونی زدم 

میخام بگم قبلش منم کلی ترسیدم 

اما بعد فهمیدم بابا جوشه 

تازه استخرم نمیرم 

رابطه هم ندارم و هیچی

وایستا ببین چی شده بعد استرس بگیر 

البته میدونم سخته اما صبوری کن

2728
هر چیزی ک زد واسه همسرت ک نمیشه زگیل شاید جوشه خب اول ببین چیه بعد تو برو آزمایش😶

چطوری بفهمیم خب

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

خدایا دارک سکته میکنم 😭😭

2740
چطوری بفهمیم خب

بزن نت نوع زگیل رو ببین با مال همسرت مقایسه کن

از الان استرس گرفتی بعدشم ذهنت میره سمت رابطه جنسی همسرت چکاریه عزیزم اول مطمئن شو بعد فکر چاره باش

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
اسی ارامشتو اول حفظ کن شاید جوش زده  شاید یک عفونت قارچیه حالا صبر کن بزار اول شوهرت بره ...

از بس اینجا تاپیک خونده داره ب خودش تلقین میکنه بنده خدا🤦‍♀️

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
بزن نت نوع زگیل رو ببین با مال همسرت مقایسه کن از الان استرس گرفتی بعدشم ذهنت میره سمت رابطه جنسی ه ...

دقیقا دو مدل استرس رو دارم

تو نت زدم اصلا ی چیزایی میاره نمیفهمم والا 😭

مطمئنی؟ من برای کمرم باید برم استخر ولی از ترس ویروس نرفتم و دارم بدتر میشم

اگه مجبوری برو جاهایی که خیلی تمیز هستن ولی آره احتمالش هست منتقل بشه ببین دکتر می‌گفت ویروس توی آب راه نمیره 

ولی مثلا اگه یکی زیگیل داشته باشه بره استخر بشینه روی لبه ی خیس استخر بعد از اون یک فرد سالم بره همون جا بشینه منتقل میشه 

دقیقا دو مدل استرس رو دارم تو نت زدم اصلا ی چیزایی میاره نمیفهمم والا 😭

نکن اینجوری عزیزم بعدا زیگیل هم نبود همسرت یادش میمونه ک شما بهش شک کردی 

نکن اینجوری عزیزم بعدا زیگیل هم نبود همسرت یادش میمونه ک شما بهش شک کردی 

دیشب بهش گفنم اعصابش بهم ریخت گفت اضلا غلط کردم بهت گفتم

ول کن منو 

داش دعوامونم مبشد

ولی دلم طاقت نمیاره

برم پاپ اسمیر فقط و خیالم راحت باشه

دیشب بهش گفنم اعصابش بهم ریخت گفت اضلا غلط کردم بهت گفتم ول کن منو  داش دعوامونم مبشد ولی دل ...

انشالله چیزی نیست دعا میکنم واست🌺

2706