2733
2739
عنوان

آقایون سایت چند لحظه میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 33 پست
یه دو هفته اره چون اذیتم کرده بود ولی خب الانم باهاش قهرم گفتم خواستی بیا جدی کن بدبخت از بابام فرار ...

واا بچس که با این رفتارا😑😑

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                                کسی که جرئت دست زدن به خار را ندارد،                           هرگز نباید آرزوی گل سرخ را داشته باشد!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا مرد گنده من خیلی اذیتش کردم ولی مهم نیست قراره بره سربازی بعد دوباره بیاد🗿

وای منتظر میمونی؟نامزد من نرفت😑😑😑😑تحصیلی گرفت بعد چون تک پسره بخاطر سن پدرش معافیت گرفت

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                                کسی که جرئت دست زدن به خار را ندارد،                           هرگز نباید آرزوی گل سرخ را داشته باشد!
2728
وای منتظر میمونی؟نامزد من نرفت😑😑😑😑تحصیلی گرفت بعد چون تک پسره بخاطر سن پدرش معافیت گرفت

اره بابا من شیش هفت ماه بابام نزاشت یه کلمه باهاش حرف بزنم (چون از همه چیز محدود شده بودم )بدبخت هر روز زنگ مامانم میزد 😂😂😂

عاااااااااااا عاااااآااااااا
اره بابا من شیش هفت ماه بابام نزاشت یه کلمه باهاش حرف بزنم (چون از همه چیز محدود شده بودم )بدبخت هر ...

چند سالتونه؟

من ۱۷ و نیم اون شده ۲۲ 🗿

😑😑زودههههههه برو پی درس درس دانشگاه قشنگ برا ازدواجت ۵ ۶ سال دیگه مونده

2740
من ۱۷ و نیم اون شده ۲۲ 🗿

اوووه پیر میشی تا بره سربازیو بیاد ک من 15 سالم بود رفت الان دیگه اخرای سربازیشه بخاطره بابامم رفت چون بابام گفت برو ولی بازم بابام قبول نمیکنه

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید

تا اون بره سربازی دوسال میکذره بعدش بیاد بخاد از دوباره از اول شروع کنه برای کار هودش یکی دوسال دیکه طول  میکشه

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید

تا بره سربازی بیاد دو ساله الانم به خاطر درسمه که باهاش قهرم چون حوصله ندارم اعصاب خودمو بریزم بهم اگه یه وقت دعوا شدیم 🗿😂😂😂

عاااااااااااا عاااااآااااااا
خوب نمیشه یکم بهش فکر کنید و جپاب بدید

من اگه مجبور بودم با پدر دختره حرف بزنم بیشتر حرفام بر اساس منطق بود

اینکه وضع جامعه رو از لحاظ اقتصادی توجیه کنم و اینکه فرصت بخوام و اطمینان بدم به پدر دختره که تمام تلاشمو برای خوشبختی دخترش میکنم

من حقیقت رو میگفتم و سعی نمیکردم دروغ بگم

چون از دروغ خوشم نمیاد

چو خدا بوده پناهت ، چه خطر بوده زِ راهت؟           خدا یار باشد ؛ دشمن هزار باشد۞۞
تا بره سربازی بیاد دو ساله الانم به خاطر درسمه که باهاش قهرم چون حوصله ندارم اعصاب خودمو بریزم بهم ا ...

چی بگم والا مواظب خودت باش یهو  ۲۰ سالت شد نگی چقد احمق بودم

2706