2737
2739
عنوان

مسافرت با عمه

241 بازدید | 20 پست

سلام 

میخوام یه خاطره تعریف کنم اگه از دست عمه هات حرص نخوردی پس نخون 

ما برای تعطیلات قرار بود یک ماه استانبول بمونیم تا اینکه پدرم با خرج خودش ( از بلیت بگیر تا همه چی ) عمه ام رو راهی کرد 

خلاصه عمه ام ۲۰ روز موند 

از غذاش بگیر تا بلیت اتوبوسش با ما بود ما خودمون همه جای استانبول بردیمش در واقع بیشتر زحمت با مادرم بود 

تو اون مدت که بود یبار هم تعارف نکرد که شما این همه خرج کردید بزارید من این یک بطری آب رو حساب کنم یا این همه خوردم خوابیدم بزارید یبار من غذا حساب کنم ( توجه کنید میگم فقط تعارف نه اینکه زحمت بکشه حساب کنه ) حالا اینا بماند که ایشون پولی که از بچه هاش گرفته بود تا بیاد اینجا خوش بگذرونه(۱۰۰۰دلار) از کل پول های منو مامانو برادرم که هیچ از کل خرج سفرمون هم بیشتر بود با این حال به عنوان تشکر برای این خرج کردن یه جفت جوراب برای برادرم که تهران بود گرفت و به زور ( توجه کنید میگم به زور ) یک پیراهن برای بابام گرفت اصلا منو مامانمو و برادرم که همراه بود به کنار که هیچی حتی یه بطری آب هم نگرفت بعد که از سفر اومد تو مهمونی برگشت بهم گفت که چرا منو مسجد فلان سلطان نبردی ! 

الانم گفت این تابستون میخوام همراهتون دوباره بیام 

واقعا نظری ندارم نمی دونم چه واکنشی نشون بدم  شما نظرتون رو برام بفرستید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قطعا میگفتم نههههه

با بابامم دعول میکردم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

از ادمای پرو خوشم نمیاد اصلااا 

متاسفانه سریع هم واکنش میدم 

ولی پدرت باید بگه

گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.!                                                  این شب صبح میشه بزودی✨                                     روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شکا اشک شوق باشد❤
2740
ببرش خوب گناه داره

اسی عمه اتو پیدا کردم ایننههههههههه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

اگه،بابات خواهر دوسته میخواد ببردش شما قهر کنید نرید یعنی اگه ببرینش خیلی به خودتون توهین کردید 

بعدشم به شوخی میگفتی عمه جون اگه این سری شما خرج سفرو بدی چرا که نه تشریف بیارید 

من خودم رکم به روی طرف میارم. قدرت نه گفتن دارم واسمم مهم نیست عمه ام باشه یا نه. 

توام رک باش

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2706