2737
2734

که این شغل براش نمیصرفه و‌می‌خواد تغییر شغل بده آخه بابام الان تو دست و بالش اینو لازم داره از طرفی زندگیمون بخاطر این شغل آشفته شده آخه نه درآمد آنچنانی داره و نه استراحت درست و درمون 

چجوری بگم ک بابام تو روم داد نزنه آخه یبار گفتیم با هامون دعوا کرده الان شوهرم ک میگه نمیتونم باهاش مطرح کنم میترسم گفتم من اینکارو بکنم چی بگم بهشون

کلی قرض داریم میخوایم دکتر بریم حسابمون خالیه 

اولش به مامانت بگو

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره ولی چه بهونه ای بیارم قبول کنن مامانم بگم ک میگم عیب نداره ۶تومن میدم برو دکتر 

کار دیگه ای سراغ دارین تا درامد خوبی داشته باشه

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
2740
خوب اول شرایطش درست کنین برای مغازه بعد به باباتون بگین، چون هر مغازه هم بخواین بزنین رهن و اجاره می ...

من میگم اول شش ماه بیا برو یه سر یه کاری کار کن پول دستت اومد بعد مغازه بزنیم درسته؟

نه خواهر من این شغل ماهی ۲تومن بزور برامون میمونه تهش

اینکه خیلللی کمه 

حتی خرج یک روز هم نیست !! 

تعارف ندارید  بگین برامون نمیصرفه و دنبال شغل دیگه باشید 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

وا طرف میگه نمیخوام بیام ونمیره.صاحبکار چرا باید داد بزنه؟مگه قراردار رسمی بابت کار امضا کرده؟ ببخشید بابات حمال مفتی گیر اورده.یا حقوقش بیشتر کنه یاباهمین حقوق بره پسر خودشو بذاره سرکار ببینه طرف میاد یانه. شمام اول کارو پیدا کنید بعد بهش بگید دیگه نمیاد فوقش یکی دوهفته بمونید کمکش تا بتونه یکیو پیداکنه. بابات پرروعه ها. مامانتم زرنگه.گفته پول میدم برید دکتر؟ بگو نگه دار واسه خودت کم نیاری مگه گداییم؟؟ اگه درست حقوق میدادید دستمون پیش خودوتون دراز نبود.

همین بلا رو بابام سر من اورد. بازور واسم انتخای رشته کرد که اینده شغلی نداشت.هربارم میگفتم تو منو بدبخت کردی بیکارم میگه بیا وایسو منشی من بشو.حالا حقوقم نمیده.میگه من هرچی درمیارم واسه شماست خودت تو خونه هرچی میخوایی وردار.منم دیگه نرفتم.همین الانم خیلی کم میده به منشیش.باز یه همسایه هامونم با پسرش همینکارو کرد.پسره زنوبچه داشت بالای ۳۵ سالش بود اخرش چند ماه پیش خودکشی کرد هنوز سالش نشده. محله بابام اینا مردای قدیمیشون اینکارو میکنن.به خیال خودشون دارن بچه هاشونو زیر پرو بال خودشون نگه میدارن. که میخوام صد سال سیاه نگه ندارن‌بابام که منو بدبخت کرد.خدا خیرش نده

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706