2733
2734
عنوان

هیچوقت امروز رو یادت نره ...

281 بازدید | 32 پست

تموم شد ،تموم کرد ،تمومش کردم ...

و برای بار هزارم بهم ثابت شد با پسری که سنش کمه عمرا وارد رابطه بشم ...

دیگه برام ملاکای گذشته ،ملاک نیست ‌‌‌...فقط میخواستم به خودم ثابت کنم که پسری که تجربه نداره خوبه یا نه ! 

هر چند دیگه واقعا حوصله ی رابطه رو ندارم ،یه رابطه ای که اسمشم نمیشه دقیقا رابطه گذاشت باعث شد غرورمو بشکنم ،باعث شد حتی دیگه به این باور برسم که پسر ایرانی جنبه ی خیلی از مسائل رو نداره ..‌.

فقط خوبی این رابطه این بود ،پر از خط قرمز بود ،نمیدونم شایدم عیبش بود ،هر چی بود هم حسرتشو دارم هم ندارم ...

ولی توصیه ی قشنگی کرد ،گفت نه وقت بذار رو من و نه هیچ پسر دیگه ای رسما ...اشاره به پسرای ترم بالاییمون داشت 🙃

ولی کاش برام توضیح نمیدادی و تو سکوت قطع میکردی همه چیز رو ...هر چند آخرش به بچگونه ترین حالت ممکن گذشت و تمام چتامونو پاک کردی ...دلیل هات مزخرف بود اینقدر که خجالت میکشم بنویسمشون ...

میدونم دورت دختر نیست و این بیشتر حالمو بد میکنه ...

و بیشتر دلم خنک شد ،آروم که شدم حرفامو زدم ،همیشه یه طرفه دنبال حل همه چیز بودی ...اینم یه وجه از چهره ی مردسالارانه ات بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تموم زیبایی های دنیا و آسمون و کهکشون ها دربرابر انسان مثل سَرسوزنی دربرابر اُقیانوسه اصلا قابل مقایسه نیست ..پس خودتو که بینهایتی محدودِ چیزای سَطحی و اَلکی نکن..نزار بینهایتِ درونت منتظر چیزای سَطحی بمونه... کافیه بدونی چقدر اَرزش و جایگاهت بالاست که فراتر از همه چیزی.....چیزی که حَواسِ تو رو از باریدنِ برف و بارون پَرت کنه و نزاره بوی عَطرِ گُل و گندم و خُنکی نَسیم رو اِحساس کنی و نزاره عاشقانه حرف بزنی و با شادی زندگی کنی اشتباهه و انتخابش نکن....

2728

منم خط قرمزای زیادی گذاشتم و خوشبختانه بعد از تموم شدن رابطه حسرت و ناراحتیشو نکشیدم

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

من چشمام رو بسته بودم ...تو هم یه نمونه ی مرد سالارانه مدرن ایرانی هستی ،درست مثل اکثر پسرایی که میشناسم ...

فقط اونا ادعای روشنفکر بودن دارن ولی به وقتش اون روی خودشونو نشون میدن ،تو خودتم اشاره کردی ولی چشمای کور من نمیدید ...

2740
دقیقا درست میگی من همچیم واقعیت بود اون دروغ میگفت

دروغ که نمیشه گفت ...

دروغ نگفت ولی یه روی دیگه از خودشو نشونم داد ...

نمیدونم یه هو چی اتفاق افتاده اون وسط از سمت کسی ‌‌‌...

منم خط قرمزای زیادی گذاشتم و خوشبختانه بعد از تموم شدن رابطه حسرت و ناراحتیشو نکشیدم

در واقع اون خط قرمز داشت ،من فرقی برام نداشت ولی خوشحالم رد نشدیم از یه حدی ...

همیشه حرفامون با احترام بود ،حتی دعوامون توش توهین نبود 😅

اوج توهینامونم به خودمون بود و میگفتیم احمقیم 😂

2706