2752
2734
عنوان

هیچوقت امروز رو یادت نره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 32 پست

میدونی چیه !

اگه حماقت کردی ،غلط میکردی جوابمو میدادی ...

میدونی چیه ؟

خوشحالم که حماقت زندگیت بودم ،خوشحالم که تا ابد تو ذهنت میمونم !

خوشحالم که تا آخرین لحظه بهم میگی چی کار کنم پیشرفت کنم ...

خوشحالم که من خودمو گول نمیزنم ولی تو خودتو گول میزنی ...

امیدوارم روزی پشیمون میشی دیر نباشه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه بازی نبود ...از سمت من نبود خانم ! کی تموم میشه این قضاوتا ... اگه بچه بازی بود که هزار تا اتف ...

من نگفتم از طرف تو‌بوده گلم اون بچه بوده رها کن قلبتو آماده کن برای عشق که لیاقت تو رو داشته باشه

چند سالته عزیزم 

2731

و جالب تر اینکه اعتراف کردی درباره ی من حرفی زدی با کسی !نمیدونم ماجرای منو به کی گفتی ؟که ترسیدی و گفتی نمیگم حرفاتو به کسی !

هر چی هست خودت خواسته بودی ...

خودت ...

من روحمم خبر نداشت .‌‌‌‌..

اگه برای کسیم رفتی عقب که حدس میزنم از کجا ماجراش اب میخوره خیلی ساده ای ...خیلی بچه ای و خیلی ترسویی و اصلا عاشق نیستی ‌‌...

من جنگیدم ،تو عقب نشینی کردی ...

من جنگجوام تو یه ترسو 

من بیشتر زندگیمو خودم دارم میچرخونم ولی تو هنوز از پس خیلی از کارایی که من تنهایی از پسش برمیام ،نمیای  ...تو واقعا بچه ای ...خیلیم بچه ای ...فقط کور بودم ندیدم ...

من نگفتم از طرف تو‌بوده گلم اون بچه بوده رها کن قلبتو آماده کن برای عشق که لیاقت تو رو داشته باشه چ ...

آها ،یه کم اعصابم خورده ...عذر میخوام ...

راستش دیگه فعلا به این چیزا فکر نمیکنم 😅

من سنم کمه هنوز ۲۲ 

چیشد قشنگ من! 🥺

یه شب که نمیدونستم واسه کدوم دردم گریه کنم...کلی خندیدم...ولی نمیدونم چرا اون شب اکثر اوقات داره تکرار میشه ...البته تفاوتیکه شبهای بعد با شب اول دارن اینه که دیگه خندمم نمیاد... :)
هعی ... منو مقصر تموم مشکلاتش کرد 😂 منم گفتم باشه دیگه نیستم ... به من که نمیگه چشه ،منو هم مقصر ...

یه مدت سکوت کن... یه مدت بی توجه بلش.. کم محل... اگه دوست داشته باشه این حالتات روانشو داغون میکنه... 

مغرور شو... لطفا

یه شب که نمیدونستم واسه کدوم دردم گریه کنم...کلی خندیدم...ولی نمیدونم چرا اون شب اکثر اوقات داره تکرار میشه ...البته تفاوتیکه شبهای بعد با شب اول دارن اینه که دیگه خندمم نمیاد... :)
یه مدت سکوت کن... یه مدت بی توجه بلش.. کم محل... اگه دوست داشته باشه این حالتات روانشو داغون میکنه.. ...

دیگه بیخیالش شدم ...

رو دور سکوتم من 😅پیام که قراره بینمون نباشه 

کم محلیم گفتم ببینمت تو دانشگاه ،جوری رفتار میکنم که نمیشناسمت ...خوب تو حرفامون خودشو لو داد دیگه ،گفت رسما به کسی گفته ماجرامونو ،خیلی مشخص بود خیلی چیزا ...فقط خودشو خراب کرد این وسط 

روانش داغون شده دیگه که اونجوری بهم گفت ...گفت اینقدر موندمتو زندگیم  که توانایی و تحمل مشکلاتمون رو ندارم و حتی یه جورایی من رو 😑 منم گفتم اوکی ...راستش دیگه خسته شده بودم ،با اینکه دوستش داشتم ولی میگفتم کاش یه چیزی بشه تموم بشه ،خیلی حس بدی بود 

تلاشم بر همون مغرور شدنه ...راستش حالم از پسرا به هم میخوره 😂

دیگه بیخیالش شدم ... رو دور سکوتم من 😅پیام که قراره بینمون نباشه  کم محلیم گفتم ببینمت تو دا ...

قربونت برم... 

از یه پسر 20 و چند ساله چه انتظاری داری اخه

حالا اونقدر اتفاقات سر راهت هست... 

خدا نکنه ❤️ والا هیچ انتظاری نداشتم 😅😂و شد این ... اوهوم 🥺

😂😂

ولش کن... خودتو دریاب خانم دکتر... بذار بیام با هم میشونیمش سرجاش پسره پررو 😂

خواهرمو اذیت کرده🥺

2706