2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به موقعیت وشرایط داره...ممکن دلباخته...ممکنه اذیتش کردی حالت تهدید گفته باشه...باید خودت بدونی ارتباطتون چه شکلیه؟..

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
2742

تاپیک های دختران نوجوان در ایام عید در نی نی سایت

بهم گفت سلام یعنی منظورش چیه؟ یعنی علاقه داره بهم؟ 🙃

بهم گف مواظب خودت باش منظورش چیه؟ 

بهم نگاه کرد منظورش چیه؟ 

خندید منظورش چیه؟ 

چوسید منظورش چیه؟ 

چه منظوری میتونه داشته باشه اخههههه؟ 😐

چرا هرچیو واسه خودتون دغدغه فکری میکنین. 

2740
واقعا احساس میکنی منظوری داره؟ یاد حبیب تو لیسانسه ها افتادم😐

😂😂 من یبار از سرکار داشتم برمیگشتم یه پسره تو ماشین نشسته بود و به شکل کاملا ضایع داشت منو نگاه میکرد خییییلی کنجکاو شدم بدونم چرا داره نگاه میکنه کم مونده بود مثل حبیب برم بپرسم دلیل خاصی داره نگاه میکنی😂😂😂 

تنهای بی سنگ صبور...

ینی میخاد باهات ازدواج کنه و بشی مامان بچه هاش🥺🥺🥺

ولش جمع کنین اینارو هزار تا چرب زبونی میکنن دروغ میگن با مراقب باشش رفتی تو فکر🤣🤣🤣 شل کن عزیزم تعبیری نداره

💎🦋In god we trust
😂😂 من یبار از سرکار داشتم برمیگشتم یه پسره تو ماشین نشسته بود و به شکل کاملا ضایع داشت منو نگاه می ...

🤣🤣🤣🤣وااییی

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
2706