2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بستگی به موقعیت وشرایط داره...ممکن دلباخته...ممکنه اذیتش کردی حالت تهدید گفته باشه...باید خودت بدونی ارتباطتون چه شکلیه؟..

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
2731

تاپیک های دختران نوجوان در ایام عید در نی نی سایت

بهم گفت سلام یعنی منظورش چیه؟ یعنی علاقه داره بهم؟ 🙃

بهم گف مواظب خودت باش منظورش چیه؟ 

بهم نگاه کرد منظورش چیه؟ 

خندید منظورش چیه؟ 

چوسید منظورش چیه؟ 

چه منظوری میتونه داشته باشه اخههههه؟ 😐

چرا هرچیو واسه خودتون دغدغه فکری میکنین. 

واقعا احساس میکنی منظوری داره؟ یاد حبیب تو لیسانسه ها افتادم😐

😂😂 من یبار از سرکار داشتم برمیگشتم یه پسره تو ماشین نشسته بود و به شکل کاملا ضایع داشت منو نگاه میکرد خییییلی کنجکاو شدم بدونم چرا داره نگاه میکنه کم مونده بود مثل حبیب برم بپرسم دلیل خاصی داره نگاه میکنی😂😂😂 

تنهای بی سنگ صبور...

ینی میخاد باهات ازدواج کنه و بشی مامان بچه هاش🥺🥺🥺

ولش جمع کنین اینارو هزار تا چرب زبونی میکنن دروغ میگن با مراقب باشش رفتی تو فکر🤣🤣🤣 شل کن عزیزم تعبیری نداره

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقلِ مرده ..
😂😂 من یبار از سرکار داشتم برمیگشتم یه پسره تو ماشین نشسته بود و به شکل کاملا ضایع داشت منو نگاه می ...

🤣🤣🤣🤣وااییی

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...🕸️🐩https://abzarek.ir/service-p/msg/1868300اینم لینک چالشمه...گایز من خودمو تعلیق کردم تا برم خودمو ترمیم کنم برگردم پیشتون ۱تیر:)ببخشید بدون خدافظی رفتم :))...