2733
2739

دانشگاه دولتی فنی رو انتخاب میکنید یا پیام نور رو ؟ با توجه به اینکه تو اولی دیگه هیچ پولی نمی‌دید ولی تک جنسیتیه( من با معدل میرم واسه همین میگم جزو گرینه هام دارم ... )( تک جنسیتی بنظرم با مدرسه فرقی نمیکنه یکم یه جوریه از طرفی چون رایگانه دودل میشم ) 

یا پیام نور رو انتخاب میکنید که سرکلاسش نرید بجاش برید کار ...کار و درس رو هم ادامه بدید 

تعداد رای : 9
نظرسنجی
دانشگاه پیام نور رو انتخاب میکنم و سرکلاسش نمیرم فقط واسه امتحان هاش م
3
33%
دانشکده فنی دولتی رو انتخاب میکنم که پول شهریه ندم حتی اگه فرصت سرکار
6
66%
دانشگاه فنی دولتی رو انتخاب میکنم چون تک جنسیتی هست (دلیلتون)
0
0%
دانشگاه تک جنسیتی رو انتخاب نمیکنم اینم با دلیلتون
0
0%
ذکریا پیام بده دنبالتم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من خیلی از دوستام پیام نور میرن 

رفتن سر کلاس یا نرفتنش دست خودته ولی میگن خیلییی جوش بهتر از قبله 

من اگ بین تک جنسیتی یا پیام نور بمونم ببشتر توجه ب علاقم میکنم ک چ رشته ای علاقه دارم و بازار کارش چطوره ای ولی در کل پیام نور پسندمه

🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙سفر باید...کمی آزاد و بی‌پروا، کمی ساکت، کمی تنها‌...میان کوه، جنگل، دشت یا صحرا. از اینجا دورتر، آسوده‌تر، آرام‌تر شاید، سفر باید‌...🌙🌙🌙�🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙تو دلیل 💚 ریشه‌می تو خاک این کویر........!🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙یه فکت روانشناسی هست که میگه :« خنده های کسی که دوسش داری برات مسریه، یعنی وقتی اون میخنده تو هم از خنده ی اون میخندی» و این قشنگ ترین چیز در مورد خندیدن با کسایی که دوسشون داریمه..! 🫀
@بانوی_قصه_ها   راهنمایی لطفا بانوی قصه ها

دورت بگردم

هرجا هستی موفق باشی

اول از همه به نظرم بشین ببین هدفت چیه

شما که میگی دانشگاه فنی،آیا رشته ت کلا فنی مهندسی هست؟؟

اگر دانشگاه پیام نور هم بری،بازم فنی مهندسی خواهی خوند یا رشته ت فرق میکنه؟؟؟

من تجربه ی تحصیل توی دانشگاه مهندسی دولتی رو داشتم،

فوق العاده بوده

از لحاظ اساتید، امکانات، محیط، رتبه ی علمی

در کنارش پیام نور هم بعدها ، علوم پایه هم خوندم

توی پیام نور اینجور نیست نری سر کلاس

اتفاقا مثلا در طول  ترم ، ۸ تا ۱۲ تا کتاب برمیداری، باید برای هر کتاب،حتما ۵ جلسه بری و در طول هفته شما چند تااا کلاس میری

سر کلاسم نری اساتید نمره میانترم نمیدن و ترمی الان اگر نظری باشی و عملی برنداری بین ۳ تا ۴ونیم شهریه ت هست

اگر عملی برداری بیشتره

حالا جواب سوالامو بده

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
دورت بگردم هرجا هستی موفق باشی اول از همه به نظرم بشین ببین هدفت چیه شما که میگی دانشگاه فنی،آیا ...

عزیزم راستش رشته خیلی هم برام اولویت نیست فقط میخام یه مدرکی باشه و سرکار هم همزمان باهاش برسونم برم

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃
عزیزم راستش رشته خیلی هم برام اولویت نیست فقط میخام یه مدرکی باشه و سرکار هم همزمان باهاش برسونم برم

الان ۱۸ سالت هست؟؟

چه کاری مدنظرته؟

خانواده ت با کار کردنت مشکلی ندارن؟

چون کار به اون صورتی برای یه دختر ۱۸ ساله و بدون مدرک به اون صورت شاید با مزایای خوب پیدا نشه

البته من نظرم اینه

شاید شما چیزی مدنظرت باشه.

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
الان ۱۸ سالت هست؟؟ چه کاری مدنظرته؟ خانواده ت با کار کردنت مشکلی ندارن؟ چون کار به اون صورتی برای ...

نه من ۲۲ سالمه 

منشی .. یا گذروندن دوره کمک بهیاری و کار تو بیمارستان ...

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃
نه من ۲۲ سالمه  منشی .. یا گذروندن دوره کمک بهیاری و کار تو بیمارستان ...

ببین عزیز

من تو زندگیت نیستم و در نهایت خودت باید جمع بندی کنی

اینکه ۲۲ سالت هست و تابحال چرا دانشگاه نرفتی.

تازه الان میخوای برای اولین بار بری؟

آینده شغلی مهمه یا صرفا برای دل خودت و دانشگاه مدرک و عوض شدن حال و هوا میخوای بری

شهریه دادن رو میتونی از پسش بربیای یا نه، چون پیام نور حداقل ترمی ۳و ۸۰۰ تا ۴و نیم یا ۵ تومن هست.

این وسط ازدواجم میخوای بکنی یا نه،چون تو سن ازدواجی...

همه ی اینارو بسنج خودت

به همراه خانواده ت تصمیم بگیر

کدوم دانشگاه خیلی مهمه، کدوم رشته هم مهمه

من دولتی رم خیلیی دوست داشتم اما از پیام نور هم خیر زیادی دیدم.

من نظر قطعی ندادم،چون نمیخوام اشتباه راهنماییت کنم

و اینکه برای رفتن به دانشگاه باید تا مهر امسال صبر کنی،

با سوابق تحصیلی هم تا تیر و مرداد باید صبر کنی و بعد بری ثبت نام ،پس فرصت کافی داری

دعا میکنم به آنچه میخواهی برسی.

2706