2733
2734
عنوان

بنظرتون شرایط این پسر خوبه برای ازدواج؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 74 پست
ارتشه یا سپاه

چ فرقی داره؟

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
اره آشنا که میشم اما من ب مشکلی دارم  قبلا عکسام پخش شدن  بعد خیلی حرف میزنن پشت سرم&nbs ...

تمرکزتو بذار رو سناخت خودش لطفا فقط

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با نظامی ازدواج نکن خیلی خشکن توی روحشون لطافت نیست 

نه واقعا همشون اینطور نیستند الان ما تو اقوام چندتا نظامی داریم هم از سپاه هم از ارتش به قدری همسرشون خوش خلق و مهربونه باورکن خانمهای دیگه فامیل حسرت میخورن

یعنی اگه خودت بخواهی خانواده و حتی جزئی ترین مسائلشون رو ببینی باور نمیکنی اینا خانواده یه نظامی باشن کاملا راحت از جهات مختلف!!

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
2728
نظامیا اینهمه نمیگیرن بنظرم البته طبق پسرداییم میگم شاید فرق دارن  اینیم که میگی دنبال زن قرتی ...

نمیدونم والا 

آخه خودشم یکم قرتی مانند بود

موهاش رنگ لباساش لش 

حقوقش اونقدره 

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
همیشه فک میکردم درآمد نظامی ها کمه.... ولی خوب پول درمیارن دمشون گرم

😂😂

خواستگار نظامی زیاد داشتم جوابم منفی یود چون روحیاتشون با من نمیخورد خیلی خشک و مقرراتی هستن و اینکه ...

من پسر خاله م نظامیه اصلا خشک نیست و خیلیم باحاله همه مون از اخلاقش خوشمون میاد زنشم خیلی دوسش داره

اره موافقم لباس نیس بعدن بتونه بندازتش دور تحقیق لازمه

2740
نه واقعا همشون اینطور نیستند الان ما تو اقوام چندتا نظامی داریم هم از سپاه هم از ارتش به قدری همسرشو ...

آره اینم راحته اصلا خشک و مذهبی نیست 

خیلییییییییی کلا عقایدشون متفاوته از زمین تا اسمون اگ خیلی مذهبی نیسی سپاهی باشه اوکی نیس

سپاهیه

ولی بازم زن نطامی نشو 

زن کی بشم پس

دنبال ی زندگی سالمم 

دلم نمیخاد معتاد و زن باز بشه چیزی که تو فامیلمون پره

2706