2737
2739
عنوان

بیاین از مهمونی دیشب بگم پشماتون بریزه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3842 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اینکه نباید شام سفارش میدادی

دومم اینکه نباید ماشین میگرفتی همون پولو میدادی بصش بود

خودت خودتو تو دردسر انداختی.. ولی خوب اوناهم بی شخصیت تشریف داشتن

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2731
چی بگم والله، من بودم میگفتم اگه اینو دوست نداره نیمرو براش درست کنم، تو این زمانه خاله مامان یکم فا ...

من میگم رفتار مادره از بچه بدتره بوده! اینا انقد جلو بچشون غیبت اینو اونو کردن  بچه  همه چیزو میدونه دیگه! قشنگ مشخص بود   از خونه زندگی من کفتن بهش! من ک چیز خاصی نداشتم ولی  اونا خیلی براشون تعجب اور بوده حتما!  و اینکه رفتار مادره جلو منم درست نبود  هی میگفت   پول ندادن  برم  مبل بگیرم  فرش  فگیرم  ما هر سال عیدو  فقط  تحویل میکنیم  مگرن  هیچی عوض نمیشه و.... یک ساعت داشت حرف میزد شوهرش هم ب اسمون نکاه میکرد   اخرش با مادرشوهرش دعواش  شد  ک چرا پشت پسرک اینجوری میگی  در قورتی ک همشون یکی بودن     

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید... انشالله ه ...

بنظرت بهتر نیس تاپیک بزنی  خودت و اینو بنویسی؟ 😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒 پاکن پیامتو چون دعا ک نمیکنن فحشتم میدن

عجب بچه ای تا این حد میفهمیده که باید به خونه زندگی کسی حسادت کنه 

بچه من چهارسالشه هرجای ناآشنایی میره باد میکنه و میره تو قیافه حتی بداخلاقی خفیف هم نشون میده که کسی باهاش حرف نزنه دلیلشم اینه خجالت میکشه و مقاومت میکنه با ادم جدید ارتباط بگیره بچه ها برای من اینطوری تعریف شدن این فامیلای نی نی سایتی ها و بچه هاشون دریچه های جدیدی از شناخت کودکان برای من گشودن😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740

ما دیشب مهمون داشتیم دختر عموم 17 سالشه با شونه من موهاشو شونه کرد تو آیینه عکس میگرفت اخرش گفت آیینه تون خیلی کثیف بود هدفون و شارژرمم برداشت      

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
دیروز تو تاپیکم نشون دادم ک رفتم ماشین گرفتم برای پسر بچه و داداشش  و  بچه ی عمم!   و ...

خدایا😐

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
عجب بچه ای تا این حد میفهمیده که باید به خونه زندگی کسی حسادت کنه  بچه من چهارسالشه هرجای ناآش ...

قشنگ میفهمید   من دقیق فهمیدم اینا داستان زندگی منو تو ماشین اومدنی تعریف کردن    از رفتار بچشون تابلووو بود    برای این تاپیک زدم ک بگم خانما  جلو بچه همه چیزو تعریف نکنن

اخه بچشون ک باد کرد نشست  دیگه چشماشو پر کرد  عروسش قشنگ گفت از گشنگی  گرسنشه چی داری ...

باید میگفتی خودتون گفتید شام نمیاید منم شام خور نیستم چیزی تدارک ندیدم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
بنظرت بهتر نیس تاپیک بزنی  خودت و اینو بنویسی؟ 😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒 پاکن پیامتو چون دعا ک نمیکن ...

چیکارش داری بیچاره رو🙁☹️

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
من میگم رفتار مادره از بچه بدتره بوده! اینا انقد جلو بچشون غیبت اینو اونو کردن  بچه  همه چ ...

بازم فضولیه البته، ولی چرا فکر میکنین باید با همه رفت و امد داشته باشین، اخه الان کسی خونه نوه خواهرش نمیره، اینجور ادمها فقط به ادم ضربه میزنن ، من ترجیح میدم با کسانی نشست و برخاست کنم که حداقل یکم به هم بخوریم

⁦⁩⁦
2706