2733
2734

دیشب عید دیدنی خونه ی ما بود  ک   خاله ی مادرم زنک زده بود گفت ۷تا۱۰ میایم 🤣 جدا ازینکه  ۹ اومدن تا ۲  کاری ب تایمش ندارم  ولی   گفتم شام بیاین گفتن ن  ما افطار  میکنیم چیزی ممیخوریم!!! نزار شام!

من برای خودم ی تیکه مرغ سرخ کرده بودم  ک سلطان تا اومد گفت شام چیه 🤣🤣🤣🤣 و از بیرون سفارش دادم حدود ۴م پول غذاشون شذ بکنار!

نمیدونم چرا ی سریا اینجورین  تورو خدا بچه هاتونو  تو سن پایین همه چیز دان نکنید... طرف از در اومد تو خونه زندگی منو دید   لوپاشو باد کرد چشماشو پر کرد   قهر کرد   با هیچکس حرف نمیزد  میگفتن چته؟ میگفت هیچی  رفتم براش ماشین خریده بودم  ذادم  بهش میوه دادم و رسیدگی کردم بهش  یکم اروم شد ولی باز بچه عادی نشد!!!!  اخرش دم گوش  مامانش گفت چرا ما همچین خونه ای نداریم! اخع بچه ۶ ساله چ میفهمه  تورو خدا  جلو بچه هاتون غیبت نکنید  اینا همه چیزو متوجه میشن   ازون بدتر رفتار مادرشه 

ک هی حرف بچشو تکرار میکرد و میخندید بلند بلند  

و بعد ب مادرشوهرش میگفت پسرت اینجوری و‌اونجوری و  ی  پول نداشت فرشارو عوض کنیم!!!

خواهش میکنم دعواهای خانوادگیتونو  تو عید دیدنی  نیارید.... هر حرفی رو هرجایی نزنید! یکم  حریم شخصی داشته باشید   من خیلی عصبی و ناراخت شدممممممممممممم    خیلی  بگید حق داشتم یا ن ؟ 

دیروز تو تاپیکم نشون دادم ک رفتم ماشین گرفتم برای پسر بچه و داداشش  و  بچه ی عمم!   و بعشون دادم  حالا این پسر بچه ک میگم  دیروز  کادوشو ک گرفت  تموم   رفتنی  گفت خاله من پولامو جمع میکنم میندازم قلکم میشه ب  قلکمم پول بدی؟ من چکارکنم خوب   

خواهشا اینجور مواقع  بچتونو خودتون جمع کنیددددددددددد

تا طرف مجبور نشه  بره  هم عیدی  کادو  بده هم  پول 

مرسی اه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشتباه کردی غذا سفارش دادی 

خیلییییی اشتباه کردی 

با هر کسی مثل خودش

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2731

والا پشمام که نریخت جای ناراحتی هم ندیدم جز اون شام بدون برنامه ریزی😅

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

چقدر خانم بی سیاستی بوده دعوا خوانوادگیشو اورده تو مهمونی از همچین مادری تربیت این بچه دور از انتظار نیست

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
والا پشمام که نریخت جای ناراحتی هم ندیدم جز اون شام بدون برنامه ریزی😅

ب بچش ماشین دادم رفتنی گفت پول میدی بندازم تو قلکم؟ 

هیچی نخرد  و مادرش هی ب مادزشوهرش تیکه مینداخت ک اینا اینو دارن پسرت  نداره  کل عید دیذنی داشتن   دعوا میکردن  اینا عادی؟

2740
دیروز تو تاپیکم نشون دادم ک رفتم ماشین گرفتم برای پسر بچه و داداشش  و  بچه ی عمم!   و ...

پولشو میدادی عزیزم .  بچه آن دیگه یه چیزی میگن . اصولا بچه ها رُکن . به نظرم خیلی حساسی 

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
ب بچش ماشین دادم رفتنی گفت پول میدی بندازم تو قلکم؟  هیچی نخرد  و مادرش هی ب مادزشوهرش تی ...

آره این کامنتتو بعدش خوندم خدایی مادرش بجای خنده باید تذکر میداد بهش

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
چقدر خانم بی سیاستی بوده دعوا خوانوادگیشو اورده تو مهمونی از همچین مادری تربیت این بچه دور از انتظار ...

اره من خیلی ناراحت شدم  بعد هر بار ک میخاست بگه پسرت اینکارو نکرد اینو کرد منو مثال میزد! منم گفتم باشه عروس خاله ولشکن  عید دیدنی اومدید   ولی  هرچی حرفو عوض میکردم  باز دعوا میکردن  اخرش   خیلی بد تموم شد   بچش پولم خاس دیگع ناچار ۲۰۰ ت از لای قران دادم بهش رفت     اخه نمیگن شاید طرف  برنامه ریزیش چیز دیگه باشه

باید میگفتی عزیزم شما گفتید شام نذار نذاشتم خیلی بد شد ببخشید و فلان و ای کاش میگفتی

بعدم برای عیدی نباید کادو بگیری حتما معمولا پول میدن

مگر طرف نزدیک باشه مثلا بچه خواهری برادری 

بعدم از این جور آدما هستن دیگ باید سکوت کنی سالی یکی دوبار میان میرن بیخیال

2706