2737
2739
عنوان

با مادر شوهری که رفتارش قدیمیه چیکار کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم خودتون تو روستا زندگی میکنید فرهنگتون فرق میکنه یا فرهنگتون مث زندگی مادرشوهرتون هست ؟ &nbs ...

بابا روستام دیگه مثل قبل نیست بخدا مادرشوهرم حتی سواد خوندن نوشتن نداره گیر کرده تو دهه ۶۰ که خودش ازدواج کرده اون سال من خودمم روستام ولی اصلا مثل اینا نیستینم البته روستامون فرق داره 

2742
نه متاهلن و بچه دارن

شوهرتون اگه تک پسر باشه خیلی نشکل داری گو اینکه الانوهم داری چون وقای تک فرزند بلشن تحت اختیار مادر و خواهرهاشونن اگر بچه اخرربشن که دیگه بدتر عملا نوکر اونها هستش

شماد۲۱ سالته برای خودت قوه تشخیص داری خواهر شوهرهات مجردن؟

به همسرم میگم میگه نه اینا فقط در حد راهنمایی میان خرید وگرنه اونی که انتخاب میکنه خودتی اون سری خاله همسرم اومد خرید همراه بخاطر مادرشوهرم بعد هر کس منو میدید میگفت اهااان لباسایی که خاله انتخاب کرده اینان انکاری من ۲ سالمه خاله همسرم لباس برای من انتخاب کنه 

بابا روستام دیگه مثل قبل نیست بخدا مادرشوهرم حتی سواد خوندن نوشتن نداره گیر کرده تو دهه ۶۰ که خودش ا ...

کاش قبل ازدواج اینا رو با همسرت طی میکردی 

الانم دقت کن ببین همسرت پشتته یا نه 

اگه گف هر روز بریم بگو نه هفته ای دوبار بریم بابام خوشش نمیاد تو نامزدی زیاد برم بیرون وقتی رفتیم خونه خودمون زود زود میرم بعدش ک رفتی خونه خودت اینقد بهونه هست ک راحت میشی 

بعدشم با همسرت برای خرید وسایل زود زود برو ک وقت نباشه مادرشوهرت بخره 

بگو نیاز نیس خواهرشوهر بیاد شوهرم هست خودمم هستم 

ولی به هیچ عنوان دعوا نکن ک شوهرت اول زندگی ازت سرد بشه 

با پنبه سر ببر 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2738
شوهرتون اگه تک پسر باشه خیلی نشکل داری گو اینکه الانوهم داری چون وقای تک فرزند بلشن تحت اختیار مادر ...

بچه آخره همسرم یک برادر بزرگ تر داره همسر اون با اینا زیاد رفت آمد نداره مادرشوهرم از آبرو انداختش انقدرر پشت سرش بد میگه

به مادرشوهرم‌پیزی نمیتونم بگم میام همه ناراحتیم رو برای همسرم خالی میکنم اونم ناراحت میشه

خب اشتباه میکنی سر شوهرت خالی میکنی .

لباس پوشیدنتم باید با همسرت مشورت کنی .

در مورد خرید وسایل و فرش هم به شوهرت بگو من خودم باید انتخاب کنم .

کلا مردها یه اخلاقی دارن اگه با همسرشون اوکی نباشن و رابطه شون خوب نباشه میرن میچسبن به خواهر و مادرشون .

از الان حواست باشه

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
به همسرم میگم میگه نه اینا فقط در حد راهنمایی میان خرید وگرنه اونی که انتخاب میکنه خودتی اون سری خال ...

به شوهرت بگو راهنمایی مال دوران مدرسه ست خودم قوه تشخیص دارم که ازدواج کردم وای چقد حرصم گرفت 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
کاش قبل ازدواج اینا رو با همسرت طی میکردی  الانم دقت کن ببین همسرت پشتته یا نه  اگه گف ه ...

اونا به همسرم میگن پس خواهرتم میاد یا خالتم میاد یا خودم میام بعد هسمرم به من پیام میده فردا آماده شو بریم خرید با خواهرم من روم نمیشه بگم خواهرت رو نیار

اونا به همسرم میگن پس خواهرتم میاد یا خالتم میاد یا خودم میام بعد هسمرم به من پیام میده فردا آماده ش ...

دیگه من راهنمایی رو کردم 

روت نشه تا اخر عمر باید سواری بدی 

2706