2737
2739

عقد کردیم آنقدر سریع اتفاق افتاد کسی از فامیلام معرفیش کرد تو عرض دوماه باهم آشناشدیم بعد عقدکردیم از لحاظ ظاهری نامزدم خیلی قشنگه مشخصه هم بهم میگن 

من شک داشتم خیلی زیاد که نامزدم یه مشکلی داره انقدر بهش گفتم از چی من خوشت اومد همش میگفت از سنگین بودنت دختر آرومی هستی اینا تو دلم نشستی بااینکه تو فامیلاش پراز دختر مجرد خوشگل 

یه روز اومد خونمون متوجه شدم قرص خورد بی دزدکی رفتم تو جیب کتش گشتم سرچ کردم اسم قرصشو فهمیدم مریضیش صرع خیلی گریه کردم گفتم بخاطر این اومدی سراغ من خلاصه قسمم داد به کسی نگم به خانواده عروسیم نزدیکه 

شوهرم جلو خانواده ها خیلی ابراز علاقه میکنه خیلی بشدت منو گرم میگیره ولی وقتی تنها میشیم میاد سمتم بغلم میکنه اینا ولی به اونجوری ک توجمع هست انگار نیست خیلی ابراز علاقه میکنه ولی وقتی پیش هم هستیم .وقتی دور ازهمیم براش مهم نیست کجام مرتبط زنگ میزنه قربون صدقم میده ولی من هیچ وقت حس ششم دروغ نمیگه همش میگفتم اینا اینقدر عجله دارن حتما یه ریگی توکفششون هست اینقدر معرف طریق داد واقعا خوب هستن خانواده همسرم ولی بیماریش نگفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بیماری صرع بیماری کمی نیست

اونا شمارو فریب دادن 

وقتی درمورد مسئله ب این مهمی بهتون دروغ گفتن 

در آینده شاهد چیزای دیگه ای هم باشین

حتما با خانوادت مشورت کن

يا رَب از هر چهِ خطا رفت هزار استغفار..

حتما راجعبه بیماریش مطالعه کن

ببین اصلا چه چالشهایی پیش رو داری

و در آخر ببین میتونی با این چالش ها کنار بیای...

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2706