2733
2739

این دختر ۱۹ ساله فقط برای دعوا با خاهر شوهرش خودشو انداخته پایین و خودکشی کرده اگه اندازه یه ۳۰ ساله عقل داشتو میفهمید میدونست باید حرف خاهر شوهرو به..... بگیره  اصلا خودکشی سر چنین مسئله ای ته بچگیه اون شخصو نشون میده 

بعد میگیناندازه یه ۳۰ ساله میفهمیم و به شما چه و این سن خوبه و نخیر نیست هنوز واقعا به رشد عقلی نرسیدین مسلمه که تجربه یه ۳۰ ساله از تجربه یه ۱۸ ساله بیشتره ...... درسته حالا هستن خیلیا که خیلی میفهمن ولی دلیل نمیشه بگیم اره امادگی ازدواجو چالشاشو دارن

من یه دوستی داشتم خیلی عدعا عاقلیش میشدتو ۱۸ سالگی ازدواج کرد الا زخم معده داره و معدش عصبیه سر فشارایی ک خورده یا زن پسر عموم ۱۹ سالشه با مامانش اینا عید دیدنی اومدن خونمون وقتی یه حرفی زد حس کزد اشتباهه باز مث بچه ها نگا چشای مادرش میکرد......

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله واقعا  ازدواج تو سن کمم 99  درصد برابر با مرگه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

همین که میگن‌ همه چیو میفهمیم نشون از ناپختگیشونه دیگه 

والا ما هر روز نسبت به روز قبل بیشتر از دنیا و مسایلش فهمیدیم هنوزم هیچی نمیدونیم 

اینا تنها چیزی که یاد گرفتن فقط خودشون را ببینن و این به نظرشون فهمیدن همه چیو چون همه چیز را تو خودشون میبینن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738

دلم براش سوخت  مننم نوجوانی خیلی ادعای عقل و شعورم میشد ... فکر کن با یه پسر بیشعور چلی عوضی میخواستم ازدواج کنم تنها دلیلم این بود که تابستون حوصلم سر میره پس باید ازدواج کنم .خدارشکر خانوادم اجازه ندادن

2706