2733
2739

این قضیه مربوط به سال ها قبله روزی از روز ها  مافیا  بهم زنگ زد گفت علی تو خیلی محبوبی از ما یه پست بزن من فرمودم نه! رونالدوی کبیر پیروزه همیشه! یهو دیدم مافیای مسی منو دزدیدن و بردن یه جای تاریک!

گفتم اینجا کجاس! گفتن هیس حرف نباشه

یه مدت گذشت کیخواستن منو تو کوره حل کنن و بدلی برام بزارن که طرفداری مسیو بکنه و بگه رونالدو فراماسونه!

همان طور که رونالدو ی اصلیو تبعید کردن و بدل ایرانی براش گذاشتن!بیژن امیرچمنی

اما رونالدوی کبیر توسط نور و یاران حلقه نجات یافته بود  !

او با چشم سوم فعالش فهمیده بود من در اسارت مافیا هستم پس  اومدم به کمکم!

از اونجایی که درا بسته بود و نگهبانان غول پیکر اونجا بودند رونالدو با یکی از یاران حلقه به نام بدر هاریی به کمک من آمدند!  رونالدو تبدیل به مگسی مزاحم شد! و به کمک من شتافت اول خواستم بکشمش چون فکر کردم مگسه اما اون مگسه تبدیل به رونالدو شد و گفت هیس من رونالدو هستم! گفتم کبیرنالدو ایول!

بعد بدرخاری اومد و باهم به اذن الهی و با تحسین یاران حلقه نور تمام نیرو های بد را کشتند ! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان داری تمرین نویسندگی میکنی ،خوبه   

خسته تراز آنم که بگویم چه کشیدم   ،می‌توانم بگویم به قدری زجر کشیدم که نه تنها حوصله تعریف کردنش ندارم بلکه حوصله فکر کردنش را ندارم ،   این حالم مرا مجبور  به خنثی بودن کرده  لطفا برام صلوات اگه میتونی بفرست ،در ازاش برات حمد وتوحید می‌خوانم عزیزم
2728