2733
2734

من حس میکنم دوس داشتنی نیستم میدونی چرا؟ چون محارم مردم مثل دایی عمو و... زیاد بهم توجه نمی‌کردن و نمیکنن کلا سردن و این تو ناخودآگاهم مونده 

حس میکنم بقیه زیاد دوسم ندارن 

آیا یا ازدواج حل میشه؟!

شاید بدترم شه

یه دختر شاد و پر انرژی ام که متوجه شدم خوشحالی من وابسته به دیگران نیس🦋، عزیزم تو بمیری هم هیچ کی براش مهم نی بعد تو برات مهمه که در موردت چی فکر میکنن؟😐 بابا تو خیلی عالی هستی ، بهترین لباس هارو بپوش برا خودت👗 ، بهترین جاها رو برو🎡، تلاش کن برا اهدافت ، اینو یادت نره که موفقیت واقعی یعنی اینکه تو تا لحظه ی آخر بجنگی ، لزوما رسیدن به معنای موفقیت نیس،  مهم اینه از تلاشت راضی باشی و شرمنده ی دلت نشی😉🍒اگه شکست عاطفی خوردی تو زندگیت ، بگو گور باباش ، من اصلا هدفهای مهم تر دارم تو زندگیم :) باید برم دنبال شون ، باید عالی بشم ک خودم راضی باشم از خودم نه دیگران❣ بابا تو خیلیی خفنی خوشگلی اعتماد به نفس داشته باش به کسی رو نده که تورو خورد و تحقیر بکنه🤍🧸 خودتو دوس داشته باش💓 در مورد خودم بخوام بگم عاشق اینم پولامو جمع کنم برم کنسرت😂😍  من به هرچیزی که بخوام می رسم:)💜🙃 خدایا شکرتت 🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ازدواج درست خیلی احوال خانم  و آقا رو بهتر می‌کنه

از لحاظ اعتماد به نفس  روحیه حس خوب  آرامش ..

من خودم افسردگیم خوب شد حالم بهتر شد مدام ورزش می‌کنم

همسرم عصبی نیست دیگه ارامش داره عموش گفته علی چه ارام شده

بازم تاکید می‌کنم باید انتخاب درست باشه و اون شخص شبیه تو باشه از لحاظ فکری  اعتقادی فرهنگی  

🩷دردسرت ندم تو نفس منی🪐🩵 ابوالفضل🩵

بله، اگه یک ازدواج ایده ال داشته باشی با فرد مناسب و خانواده محترم...ولی اگر اون فرد خدای نکرده مناسب نباشه یا خانواده اش مشکل داشته باشند، احساست به خودت منفی تر میشه. برای همین مهمه که قبل از ازدواج مشکلت را حل کنی...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم