2737
2734

خیلی دوس داشتم بیشتر از این بپزم ولی توانم در این حد بود انشالله خدا قبول کنه و بحق این شب عزیز شفای مریض ما و همه ی اونایی که بیمارن رو بده. یاعلی🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نذرتون قبول

چقدر دلم خواست 

عاشق شده زردم پر زعفرون ، شیرین و پر از خلال بادام

به به

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
2740

به به چه خوش سلیقه خودشم 14 تا به نیت 14معصوم الهی بزودی زود خوب بشه و بقیه حاجاتت رو خدا بده باز بپزی

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
به به چه خوش سلیقه خودشم 14 تا به نیت 14معصوم الهی بزودی زود خوب بشه و بقیه حاجاتت رو خدا بده باز بپ ...

ممنون عزیزم اره خودمم بعد اینکه شمردم دیدم ۱۴ تا کاسه شده... انشالله خدا حاجت دلت رو بده

خدا خواهرتو پدرتو بیامرزه روحشون شاد🌹🌹🌹🤲

2706