2733
2739
عنوان

بانامزدم بحثمون شد

359 بازدید | 15 پست

بهم گفت من دنبال دختر خیلی خوشگل نبودم برای ازدواج. یکی بوده خیلییییی خوشگل بوده من گفتم نه این دردسره. 

منم تو چشاش نگاه کردم گفتم اتفاقا منم شوهر پولدار نمیخواستم برای همین تورو انتخاب کردم😐

بد گفتم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش چیز بدتر میگفتی انگار کم توقع جلوه دادی خودتو

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
2740
ن بد نگفتی  ولی برای استحکام رابطه هر حرفی نباید زد!  نباید از هرحرف زود برداشت بد کرد&n ...

ببخشید اینو میگما ولی برداشت نبوده نامزدش واضح منظورش گفته

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

منظورش اینه تو خوشگل نیستی؟ دیگه🤨🤨🤨

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
2706