2737
2734

تقریبا یک سال پیش وقتی داشتم از کلاس برمیگشتم ، یه اقای به ظاهر محترمی ک داشت با ماشین رد میشد گفت ببخشید خانم میشه یه لحظه بیاین ، من خرم فک کردم شاید میخواد ادرسی چیزی بپرسه ، (اخه بگو احمق ادرس دادن ب تو میرسه ک میری )😓😓 منم از رو سادگی رفتم ، بعد بهم گفت مسیرتون کجاست  گفتم مستقیمه ، گفتم میشه بشینید برسونمتون ، گفتم نه و با سرعت زیاد از محل دور شدم ولی پشت سرشم چنتا ماشبن دیگم برام بوق زدن ، چه فکردی درموردن کردن یعنی 😣😣😣😣 اینم بگم حجابم کامل بود 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به خاطر کار اشتباهی ک نکردی خودتو سرزنش نکن

احساس میکنم همین که رفتم پیشش اشتباهه ، اگه یه وقت بیهوشم میکرد مینداخت تو ماشین چی ، و هزاران اگه دیگه ...

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
برای یه سال پیشه فراموشش کن برای منم ی اتفاق این شکلی افتاده 

واقعا؟ میشه بیشتر در موردش بگی ؟ البته اگه اشکال نداره

داشتم میرفتم بیرون  تو کوچمون ک بودم ی موتوری وایستاد گفت خانم ته کوچه بازه بعد من اصلااا بهش ...

ووییی😰😰 الهی نسلشون منقرض شه همچین ادمای مریضی

ببخشید عزیزم اگه باعث یاداوریش شدم 

2738