2733
2734

هدفارو که نمیشه گفت اما چندتارو میگم 

زبان انگلیسیم رو قوی کنم 

نقاشی و طراحی و خطاطی یاد بگیرم 

رو اعتماد به نفسم کار کنم 

۳۰ تا کتاب بخونم در سال 

بهترین ورژن سال گذشتم باشم 

سعی کنم از بقیه دورتر باشم ..

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚

فعلا تنها هدفم خوب شدنمه 

سرما خوردم از بدن درد دارم ميميرم 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ کنم 

دماغمو  مرداد عمل کنم

زبان رو بیشتر کار کنم تابستون

برا مهاجرت تحصیلیم اقدام کنم که تا زانویه 2025 دانشگاه باشمم

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2731
2740
من از بچگی هر سال لیست کار وهدفام‌مینویسم بعد تقسیم بندی میکنم حتی صبح که بیدار میشم کار هام‌مینوی ...

این هدف گذاری ها موثر هم بوده؟ 

یعنی بانوشتن تونستی بهشون برسی؟ 

این هدف گذاری ها موثر هم بوده؟  یعنی بانوشتن تونستی بهشون برسی؟

خیلی خیلی زیاد

اول اینکه با نوشتن ملکه ذهنت میشه

دوم جلو چشمته و چیزی یادت نمیره

وقتی ی هدف تیک میزن کلی ذوق و حس خوب داره و انگیزه بیشتری میده برای بعدی ها

توصیه میکنم امتحان کن