2733
2739
عنوان

عمم خواستگار ایرانی کویتی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 46 پست
به شرطی ک پول از خودت باشه ن شوهرت    پول شوهرت برا همه  زن ها و دخترهاس  ولی مو ...

مرد اگه ذات داشته باشه پولشو خرج زن خودش میکنه نه زنای دیگه... بهتره دنبال آدم اصیل باشیم

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
به شرطی ک پول از خودت باشه ن شوهرت    پول شوهرت برا همه  زن ها و دخترهاس  ولی مو ...

نه عزیزم چه حرفیه مرد داریم تا مرد یه مرد فقط برا زنش یکی دیگه برا دیگران ولی به هر حال پول مایهه خوشبختیه تو هم از پول لذت میبرب دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرد اگه ذات داشته باشه پولشو خرج زن خودش میکنه نه زنای دیگه... بهتره دنبال آدم اصیل باشیم

تا بفهمی طرف اصیل و انسان   باید چند سال  زندگی کنی  ۹۰ درصد  نیستن نیستن نیییسسسسستننننن 

تا بفهمی طرف اصیل و انسان   باید چند سال  زندگی کنی  ۹۰ درصد  نیستن نیستن نیییسس ...

اونکه100درصد.. بخاطر همینه که مشاورا میگن تا چند وقت قبل از ازدواج دوره آشناییت رو بذارید تا ببینید اخلاقش چطوریه چون خیلیا همون اولش نشون میدن خودشونو

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2728
نه عزیزم چه حرفیه مرد داریم تا مرد یه مرد فقط برا زنش یکی دیگه برا دیگران ولی به هر حال پول مایهه خو ...

چیه ؟ من ؟   ای خدا      😪😪😪😪

پولش برا من نیست هیچوقت فقطططط خرررج خونشو ب زوووورررر میده ماهی ۷ تومن ک کل خرررج خوته میشه همش از برنج و روغن و سیر و پیاز تا هر چی لازم باشه   دوتا بچه دارم   لباسم سالی یک بار میبره بخریم از ۱۷ شهریور مشهد   ولی همیشه ب منشیای خوش صدا و ب قول خودش تیکه  از کرایهاش میلیون میلیون کم میکنه براشون  

به نظرتون ۷ میلیون پول زیادیه برا خرج خونه   دوتا بجه ۰۰۰۰ کدوم لذت  رها کردم همه چیو   رها کردم رفت  

🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂😪😪😪😪😪😪 من    خستم

امیدوارم حل بشه هرچیزی که خستت کرده

2738
دختر عمه ی بابام با عرب عراق ازدواج کرد عوضی عجیب خفن و خوشگل بود دو متر قد داشت موهاش و ریشش به ش ...

هرب اصلا اطمینانی نیستن چنتا چنتا زن میگیرن ولا من بدقیافه بی پول ایرانی وشهر خودم ترجیح میدم خخخ البته ازدوتج گردم 

هرب اصلا اطمینانی نیستن چنتا چنتا زن میگیرن ولا من بدقیافه بی پول ایرانی وشهر خودم ترجیح میدم خخخ ال ...

اره خخخخ

2706