2733
2739
عنوان

عمم خواستگار ایرانی کویتی داره

1009 بازدید | 46 پست

وای پسره ازش خوشش اومده حالا عربه ولی قیافش درحد..۱۰۰ از ۱۰

پولداره و جنوبی واقعا براش خوشحالم حالا نمیدونم رسمی میشن یا ن

ولی خداروشکر

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد از ازدواج میره کویت؟ 

چهره عمت در چه حده؟ 

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2728
2740
خشبختی ک  خشکلی شوهر نیس یا پولش  جفتش ب نظرم دردسره مگر ادم خودش هم خشکلتر باشه هم پولدا ...

اصلا هم فشاری نشد🦦

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
برخلاف تصور عامه  پسرای عرب خوشگلن من جمله عشق خودم  واقعا عجیب  چهره زیبایی دارن

دختر عمه ی بابام با عرب عراق ازدواج کرد

عوضی عجیب خفن و خوشگل بود

دو متر قد داشت موهاش و ریشش به شدت مشکی چشم و ابروشم همینطور.. ولی ذات نداشت با یه بچه ولش کرد رفت.. البته منظورم همه نیستا.. این اینجور بود

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2706