2737
2739

برو پیش روان پزشک

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
که چی بشه 😕حتا حال روانپزشکام خوب نیست

که دارو بخوری خوب بشی 

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
منم قبلا حالم اینقد بود اینقدر ب خودکشی فکر میکردم .شاید بگم باورت نشه خدا تو خواب ی چیزی بهم نشون د ...

چی نشون داد؟!

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
برو پیش روان پزشک

نه نره به درد نمیخوره، روانشناس برای کسی خوبه که میخواد شرایط رو تغییر بده و از نو بسازه ...و نیاز به یک کوچ داره تا راهنماییش کنه، اسی گرخیده و میخواد خودشو بکشه و بره ...نمی‌خواد که شرایط جدیدی برای خودش خلق کنه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
چی نشون داد؟!

قشنگ چیزی رو دیدم ک کسایی ک خودکشی کرده بودن چ حالی داشتن شاید بگم باورتون نشه بگین دروغ میگم اما یکی 3بار برام تکرار کرد صبر صبر صبر دیگه ب خودکشی فکر نکردم حال روحیم خیلی خراب بود 

2706