2733
2734
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 20 پست
از همون اول بگو بلد نیستم بدمزه شد خراب شد تقصیر من نیست بعد درست کن  فکر کنم دیگه خسته شده حرص ...

اخه خرابم کنم میدونم میره پشت سرم حرف در میاره تا پسرش اومده میگه چقد لاغر شدی مشخصه غذا نمیخوری بعد ب من میگه غذای خوب میخوره ینی چی این حرفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چیکار کنم ب شوهرمم میگم بریم خونه خودمون میگه بریم چیکار سالی یه بار میایم اینجا

انشاا... از سال بعد روی مخ شوهرت کار کن و ۳ روز بیشتر نمونین ، چون وقتی زیاد بمونی مجبوری تو یه سری کارا کمک کنی ، اگه میتونی کم کم پخت و پز رو از سرت وا کن ، ینی مثلا ظرف بشور و سفره بیار و جمع کن ولی غذا نپز

2742
یکی دو روز خونه مادرشوهر بودین کافیه اگه جایی هم ندارید برین مسافرت  همون شمال کلی ادم میاد چاد ...

میریمم هی تند تند زنگ میزنه کجایین پاشین بیان من خسته شدم ب خدا از دستشون یدونه بیرون رفتنم کوفت ادم میکنن

انشاا... از سال بعد روی مخ شوهرت کار کن و ۳ روز بیشتر نمونین ، چون وقتی زیاد بمونی مجبوری تو یه سری ...

همین کاراذو میکنم دیگه ظرفارو مشورم سفره میزارم جمع میکنم خونه رو تمیز میکنم