2733
2739
عنوان

مادرشوهر

216 بازدید | 20 پست

من الان از اول عیده تا الان خونه مادرشوهرمم جاییم نداریم بریم همش عیدا اینجام من ظرفاشو میشورم سفره میزارم جمع میکنم بضی وقتاام جارو برقی میکشم الان میگه پاشو شام و اش بزار میگم اش بلد نیستم میگه خوذت بزار من هیچ دخالتیم ت پختن نمیکنم وقتی بلد تیستم برم براش چی بزارم اش تاحالا نپختم الان نمیدونم چیکار کنم سالی یه بار عیدا میایم اینجا اونم اینحوری میکنن من تازه عروسم هستم ۱۹ سالمه خیلی توقع بیخودی داره بنظرتون چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو 

شما پاشو ترشی تره درست کن گفت بلد نیستم بگو نه دیگه پاشو درست کن😐

وا؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740

برا ما هم اینجوری‌کلا بریم خونش یه وعده ماهی یه بار میگه خودتون درست کنین بپزین و جمع کنین من حوصله ندارم ما تو یه شهریم به خاطر اون خیلی وقتا که اینجوری میکنه نمیمونم میگم شام و ناهار داریم تا منتی نباشه 

بگو  شما پاشو ترشی تره درست کن گفت بلد نیستم بگو نه دیگه پاشو درست کن😐 وا؟

والا انقدر اعصابم خود شدا الان نمیدونم چیکار کنم چون خودمم ادم مطلومیم موقع جواب دادن بغضم میگیره نمیخام بغضمو ببینن

عزیزم خودت توقع ایجاد کردی ، رفتی اونجا و یکسره کار کردی ، بعدشم آخه برای چی ۱۰ روزه اونجایی؟

خب چیکار کنم ب شوهرمم میگم بریم خونه خودمون میگه بریم چیکار سالی یه بار میایم اینجا

2706