2733
2739
عنوان

چرا خدا باید سرنوشت هارو اینجوری کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 34 پست

من این بلاگرها رو میبینم رفتن عمان همه راضی اند 

چرا به حرفِ دیگران گوش میدید؟ 

مهاجرت سخته خیلیییییی هم سخته 

شاید برگردید 

ولی حداقل امتحان کردید به خودتون فرصتِ تجربه کردن دادید

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پشت کنکور بودم بخاطر محیط اطراف و اینچیزا وارد ی رابطه مجازی اشتباه شدم

خب عزیزم اگه برای خودت هدف بنویسی و برای تلاش و برنامه بریزی اصلا ب این چیزای کوچیک مجازی و اینا نگاه هم نمیکنی

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2728
ببین عزیزم همه چیزدست خودته. توی کشورای خارجی بگرد ببین کدوم یکی برای پیشرفت بهتره ازطرفی جوری برو ک ...

در حال حاضر عمان بهترین گزینه برنامه آرایشگری از طریق ناخن میخوام‌برم خونه هم میدون اما ممکنه همخونه داشته باشی میگم‌برم یه چند سال کار کنم خوب پول‌ دربیارم برگردم ایران یا حالا دبی

2740
در حال حاضر عمان بهترین گزینه برنامه آرایشگری از طریق ناخن میخوام‌برم خونه هم میدون اما ممکنه همخونه ...

اگه همه ی سبک سنگیناتوکردی میدونی موفق میشی برو

من این بلاگرها رو میبینم رفتن عمان همه راضی اند  چرا به حرفِ دیگران گوش میدید؟  مهاجرت س ...

اخه هر پیشگویی که مامان کرده یا فالگیره همه درست بوده میترسم اینم که‌گفتن میری پشیمون میشی درست دربیا

یسال وقت داشتم بخونم برا رشته تاپ هی نخوندم نخوندم خسته شدم دیگه

خب دوباره شروع کن بخون. هیچ وقت ناامید نشو ازالان برای پنج سال دیگه ت. برنامه بریز دانشگاه ورشته ی خوب و شغل خوب

خب دوباره شروع کن بخون. هیچ وقت ناامید نشو ازالان برای پنج سال دیگه ت. برنامه بریز دانشگاه ورشته ی خ ...

اخه پارسال فک کردن پزشکی اوردم و نرفتم

نمیشه

باز پشت بمونم همین اتفاقا

همین الانم میگن خیلی موندی

2706