2733
2739
عنوان

شوهرم نمیزاره برم خونه بابام

137 بازدید | 14 پست

توروخدا  یه زبان بندی دعایی چیزی معرفی کنید 

من یک سال اومدم خونه خودم و خانوادم شهرستانن با فاصله حدودا یک ساعت و نیم شوهرم نمیزاره برم یه شب حتی خونه بابام بخوابم خودشم نمیمونه اونجا هر دو تا سه ماه میریم عصر و شب باز برمیگردیم بخدا عقده شده برام مامانم کلی اصرار بمون و... همش بهونه میارم ولی خسته شدم دیگه همه روش هارو هم امتحان کردم با محبت و احترام با دعوا و... میگه برو بعد دیگه خونه من نیا هر دوماه باهم میریم و برمیگردیم من نیاز دارم باخانوادم تنها باشم مثل خودش ک کل روز خونه مامانشه و من نمیتونم بالاتر از گوشم چیزی بگم کلی هم خانوادم احترامشو دارن و محبت میکنند بهش  راهکار بدید از دلتنگی شبا تا صب اشک میریزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی مستقیم و تمیز در حضور مامان و بابا و شوهرت بگو من دوست دارم بمونم ولی شوهرم اجازه نمیده چرا از ...

خانوادمم فهمیدن دیگه چند بارم مستقیم بابام گفت تو بمون اینجا من خودم میبرمت بعد یا بعد شوهرم میگف حالا بیاد ک من کار دارم یا بهونه دروغ میکرد ک مهمون میخواد بیاد خونه 

2728

یعنی چی

باید درک کنه ک شما دلتنگ خانواده میشید

هر قدر هم یک دختر اژ ازدواجش بگذره نیاز داره بعضی اوقات تنهایی بره خونه پدریش و شب هم بمونه.

دلیلش چیه ک نمیذاره بمونید؟

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
خانوادمم فهمیدن دیگه چند بارم مستقیم بابام گفت تو بمون اینجا من خودم میبرمت بعد یا بعد شوهرم میگف حا ...

نه دیگه بهانه و دروغ و اینا نه

قشنگ یه وقتی که همه حضور دارن بگو شوهرم اجازه نمیده

نذار بهانه بیاره

فقط و فقط مستقیم و واضح

بهانه هاشو جواب نده‌. بگو تو هیچوقت اجازه نمیدی اینا همش بهانه است.

مردا استاد انکار کردنن. باید مستقیم تو روشون بگی. غیر مستقیم باشه می‌فهمن ولی خودشونو میزنن به اون راه.

خانواده خودتو دعوت کن بیان چند روز بمونن شاید اذیت بشه دیگه بذاره بری البته که اشتباهه یعنی چی مثلا ...

من از بس دیر ب دیر میرم دوماه سه ماه خانوادم میان هر چند باری بعد اون روز ک خان اده من میان از خونه کلا میره بیرون شبا تا یک و دو شب بیرون میرم خوته مامانش میگه من راحت نیستم پیششون 

2738
یعنی چی باید درک کنه ک شما دلتنگ خانواده میشید هر قدر هم یک دختر اژ ازدواجش بگذره نیاز داره بعضی ا ...

دلیل نداره فقط بهونه میاره میگه من از خواهر بزرگت خوشم نمیاد تو میری اونجا با اون هم صحبت بشی در صورتی ک وقتی با شوهرم میریم من رسما با خواهرم بیرون میرم یا تو خونه خودم هر روز باهم یه ساعت تلفنی صحبت میکنیم  و شوهرم میدونه ولی برا رفتن من همش بهونه میاره 

دلیل نداره فقط بهونه میاره میگه من از خواهر بزرگت خوشم نمیاد تو میری اونجا با اون هم صحبت بشی در صور ...

هیچ منطقی پشت این دلیل نیست 😐

خوشم نمیاد یعنی چی؟ بگید خوبه منم بگم از خواهرت خوشم نمیاد رفت و آمد نکن!!

خوشش نمیاد ک شما نمیتونید خواهر و خانوادتونو دور بندازید!

واقعیتش من باشم منطقی صحبت میکنم ک دلم تنگ میشه و اینا

قبول نکنه میزنم دنده لج

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
خب خانوادت بیان

خانوادم بیان ک دوستای قدیمی و خاله و عمه عمو ک نمیتونن بیان اخه خانوادمم نهایت یه روز بیان من نیاز دارم برم شهر پدریم بعدم حتی خانوادم تنها ک میان میگم ک یه جوری بد رفتار میکنه از هونه میره نصف شب ک خوابن میاد اونا هم میفهمن دیگه بخاطر من ب رو خودشون نمیارن 

فکر کن چرا پیش خانوادت راحت نیست آیا اجتماعی نیست یا یه حرکتی دیده دوس نداره بره

راحت نیست چون سیگار میکشه و گفته  کسی نفهمه از خوانواده من خودشو همه جوره سعی داره خوب جلوه بده جلو اونا 

2706