2737
2734

منظورم با دوستامه

همش ترس رها شدن طرد شدن دارم اینکه شبش خوب باشیم باهم فرداش همک ببینیم اون منو محل نزاره یا تحویلم نگیرن یا اینکه بهم دروغ بگن باهام صاف و ساده نباشن و.

من اینا رو تجربه کردم متاسفانه بعد اون دیگه تصمیم گرفتم با کسی دوست نشم ولی خب نمیشد 

شما تجربه ای دارید؟ به خدا کلافم یه کلمه کوچک بگن روی اون اینقدر زوم میکنم اینقدر اذیت میکنم منظورت چی بود چرا همچین گفتی یا پیله ول نمیکنم وقتی مثلا یه عکس از خودشون میفرستن بعد پاکش میکنه میگم حتما اعتماد نداری اینکار میکنی یا دیگه مثل قبل نیستی و... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودت رو مشغول کن یک کار هنری یاد بگیر درست رو ادامه بده رفیق بازی انتهانداره 

به خدا خودمم به این نتیجه رسیدم من ۲۰ سالمه ن هنری نه چیزی از زشته ای دانشگاه میخونم هیچی نمیدونم خسته شدم واقعا 

2740

من اونقدر بهم ضربه زدن که ترجیح دادم از آدما فاصله بگیرم و فقط ظاهری حفظشون کنم و ارتباط بگیرم و تا از کسی مطمئن نشدم وارد حریمم نکنمش ‌.

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

منم مث تو بودم‌، دوست بدرد نمیخوره اصلا ...خانواده بهترین دوست.....خوب ، خوبشم ، بدرد نخوره....این برا دوست کار انجام دادم‌، هدیه ، کادو ....بجای دوست برو کار کن ، پول بدست بیار ...

اون موقع کلاغ روی بام ، میشه رفیق ، ۲۴ ساعتت

چجوری ضربه دیدید میشه بگید؟

دوستم بهم خیانت کرد ، یکی به اعتمادم ضربه زد، یکی بهم دست درازی کرد، یکی روانمو بهم ریخت، یکی مجبورم کرد حامی بقیه باشم و بزرگ شم سریع و غیره. منم الان حالم بهتره. اعتماد بی جا به هر کسی جز ضرر هیچی نداشته برام

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
دوستم بهم خیانت کرد ، یکی به اعتمادم ضربه زد، یکی بهم دست درازی کرد، یکی روانمو بهم ریخت، یکی مجبورم ...

متاسفم بابت اتفاقاتی ک واستون افتاده انشالله ک حال دلتون خوب باشه و آدمای واقعی دورتون پر کنن

2706