2733
2734
عنوان

کیا اینجا شوهرشون همه جوره ساپورتشون میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه اونقدر مشترکه پس مردا هم حامله بشن..  

😅 

دیگه طبیعت اجازه نمیده 

ولی کسی که کنار همسرش کار کنه و از هر لحاظ با همسرش سهیم باشه عزت نفس بالایی داره و طبیعتاً همسرش قدرش رو خیلی بیشتر می‌دونه 

این رو به وضوح دیدم تو اطرافیان

ما خانوما یه انسان کاملیم که نیازی نیست دستمون تو جیب شوهر باشه 

اگر کسی شاغل باشه و پولشو فقط برای خودش میخواد میگه وظیفه من نیستباید اینو درنظر بگیره که همسرش هم می‌تونه بگه من هیچ کاری تو خونه کمکت انجام نمیدم چون وظیفم نیست و تو باید جدای سر کار رفتنت تمام کارای خونه رو هم به نحو احسن انجام بدی

درخواست دوستی قبول نمیکنم چون گوشی از خودم نیست ، ناراحت نشید از دستم❤😘
2728
بشین خونه کار نکن

ایشون خیلی عجیبه تفکرش

میگه سر کار میرم پولم واسه خودم باشه 

قطعا خانم شاغل به همه کارای منزلش تنهایی نمی‌رسه و کمک همسرشو میخواد 

پس همسر استارتر هم می‌تونه بعدا بگه اگه پولت مشترک نیست پس باید خودت تنها همه کارای خونه و بچه داری رو انجام بدی به بهترین شیوه ممکن و خانه داری هم با خودته من وظیفه ای ندارم وظیفه من فقط درآوردن مخارجه

عزیزم،  همون دختر از باباش جهیزیه میلیاردی میگیره،  چطور دلش میاد باباش بره چند شیفت کار ک ...

اول که لازم نیست از پدرش جهیزیه میلیاردی بگیره

خودش مگه شاغل نیست، الان وام ازدواج هم ۳۰۰ تومنه، با اون و پس انداز خودش یه مقدار از جهیزیشو بخره، یه مقدارش هم پدرش بخره

کسی که خونه نداره لازم نیست جهیزیه اش میلیاردی باشه که توی اسباب کشی ها داغون بشه

دوم که همون پسر هم پول عروسی و ماشین و طلا و رهن خونه رو میده، دیگه هر خونه ای بجز اجاره پول رهن هم داره...

حالا میگین پسر واسه زندگی خودشون اینا رو خرج کرده،  اوکی درسته! ولی اون دختر واسه خونه مشترکشون نباید خرج کنه؟ احیانا واسه دشمنش داره خرج میکنه؟؟؟؟؟

بعد هم مقایسه پسری که تازه رفته سرکار با شخصی که چندین ساله سرکار هست و الان ۲۰،۳۰ سال شده مثلا، کلا اشتباهه! اون جوون تازه راه افتاده باید بهش کمک بشه، انگار از وضع حقوق که به خیلیا حداقل حقوق میدن و کرایه خونه و قیمت ماشین و .... خبر ندارین!

یعنی میگی اگه مرد ساپورت مالی میکرد شما رو خوشبخت نبودین؟  مگه همه  چی به خونه خریدنه و دا ...

هنوز به بلوغ فکری نرسیدی

هیچ از اون همه نوشتن برات

ازدواج نکن عزیزم 

لطفا یه پسر رو بدبخت نکن

جنبه شغل و پول دراوردن نداری

احتمالا مجرد هم خواهی موند با این طرز فکرت 

وزن فروردین  83 ،،،ولی شروع رژیم با وزن 80.900، در تاریخ ۱۴۰۲/06/25، وزن فعلی 71.300، هدف بعدی 70کیلو، هدف نهایی 67کیلو 
ایشون خیلی عجیبه تفکرش میگه سر کار میرم پولم واسه خودم باشه  قطعا خانم شاغل به همه کارای منزل ...

شما منظور منو متوجه نشدین،  من نمیگم زن هیچوقت خرج نکنه. ولی اگه تبدیل به وظیفه بشه و همیشگی باشه تا آخر عمر باید ساپورتر باشین

2740
ایشون خیلی عجیبه تفکرش میگه سر کار میرم پولم واسه خودم باشه  قطعا خانم شاغل به همه کارای منزل ...

دقیقا حرف شما درسته

وقتی زنی میره سر کار

کلی زحمت زندگی میفته گردن مرد

حتی کلی حرف و‌حدیث پشت مرد هست که زنت شاغله و کمکت خرجته 

اگه زن نخواد کمک حال همسرش باشه

جرا بره سر کار

ایشون میگن کار فقط برای درامد نیست برلی تکامل هست و تو جامعه بودن

قطعا کسی که به تکامل برسه پول پ درامد شغلیشو از خانوادش دریغ نمی کنه 

وزن فروردین  83 ،،،ولی شروع رژیم با وزن 80.900، در تاریخ ۱۴۰۲/06/25، وزن فعلی 71.300، هدف بعدی 70کیلو، هدف نهایی 67کیلو 
شما منظور منو متوجه نشدین،  من نمیگم زن هیچوقت خرج نکنه. ولی اگه تبدیل به وظیفه بشه و همیشگی با ...

ببین عزیزم مردی که اونقدر درآمدش بالا باشه قطعا از همسرش پولی نمیگیره برای زندگی 

اما این روزها بیشتر اقشار جامعه مجبورند برای رفاه و زندگی بهتر دونفری باهم کار کنن 

اینکه شما با همسرتون درامدتون مشترک باشه وظیفه ای نیست ولی لطفی هم نیست چون در قبالش مسیولیت اون آقا هم توی خونه تون بیشتر میشه و به شما کمک می‌کنه وگرنه وظیفه ای نداره اونم 

الان شما یه پزشک عمومی آقا رو درنظر بگیرید که یکی از بهترین مشاغل کشوره از لحاظ موقعیت اجتماعی، در بهترین حالت درآمدش ۲۵_۳۰ تومنه ، باوجودی که درآمد کمی نیست اما تنها چرخوندن زندگی براش سخته و طاقت فرسا

خب قطعا وقتی یه همسر شاغل داشته باشه که کمکش کنه درامدشون دوبرابر میشه زندگی و رفاه هردو هم بهتر 

برای خانومم همینطوره وقتی حقوق همسرش باشه حقوق خودش انگار بیشتر شده

به این میگن کنار هم پیشرفت کردن رشد کردن 

توی ازدواج نباید درگیر عدد و رقم بود 

به آدمای این سایت نگاه نکنید که همه چیزو وظیفه شوهر میدونن و طلبکارن

نصفشون چون از خودشون هیچ درآمدی ندارن یا قبلا تو خونه پدری نداشتن اینطوری هستند

اینجا از هر قشری هست 

ولی واقعیت اطراف چیز دیگه ای رو نشون میده 

شما اگر عاشق کسی باشید تمام خودتونو برای رشد هردوتون می‌دارید 

لازمه همه اینها انتخاب یه همسر فهیم و عاقل و قدردانه

و ما خودمون هم باید همینطور باشیم 

عزیزم شما درست میگی ولی بنظر من خوبه تو این وضعیت اقتصادی خانم و اقا در کنار هم زندگی رو بچرخونن

البته ک ۵۰ ۵۰ باشه ن اینکه خانم کار کردن بشه جزوی از وظایفش ب عنوان کمک خوبه

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
ببین عزیزم مردی که اونقدر درآمدش بالا باشه قطعا از همسرش پولی نمیگیره برای زندگی  اما این روزه ...

من که اطرافم هر خانوم شاغلی دیدم وظیفشونه خیلی از کارای خونه و بیرون رو انجام بدن،  در عوض اون خانمایی که از اول یه سری مسوولیت هارو انداختن گردن شوهرشون الان بعد بیست سال از ازدواجشون،  حقوق شوهرشون بیشتر شده ولی همون عادت ناز دادن زنشون توی سرشون مونده...

ولی من با حرف شما موافقم متاسفانه خیلی از مردها وقتی خیلی کم توقع باشی و پول هم بیاری خونه خوشی میزنه زیر دلشون و کمتر بهت توجه میکنن یعنی وقتی برای یه زن بیشتر تلاش میکنن بیشترهم قدرشو میدونن همینجا هم می‌بینیم که خانوم میگه خرج خونه و شوهرمم میدم ولی اگه حقوق خودم خودم لازم داشته باشم به شوهرم ندم باهام دعوا می‌کنه 

2706