2737
2739

با اینکه خودم شاغلم و مستقلم ولی خیلی دوس دارم در آینده توی ازدواجم شوهرم ساپورت مالی و عاطفی کنه،  یعنی به حقوق من هیچوقت دل نبنده... زوجای امروزی رو میبینم که دخترا یکی خرج خونه رو میده،  یکی کرایه خونه میده،  اینجوری چجوری حس مرد بودن از طرف مقابل میگیرین؟  خب خانوما هم باردار میشن و بعد از بچه دار شدن دیگه مثه سابق نمیتونی کار کنن و پول دربیارن چجوری راضی میشن که شوهرا از لحاظ مالی بهشون وابسته باشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این اسمش وابستگی نیست مشارکته 

مگه مرد احمقه که خانوم بره سر کار تمام حقوقش رو بذاره جیبش تازه پول هم از مرد بگیره هیچ کمکی هم نکنه خودت مرد بودی میپذیرفتی؟ بله اگر مرد شرایط مالی خیلی خوبی داشته باشه حداقل ۱۰۰تومن دربیاره خونه ماشین داشته باشه زن مشارکت نمیکنه. ولی اگر هنوز تو مسیر پیشرفتن زندگی هردوشونه باید مشارکت کنن.

Life is too short to not enjoy

خب اعقتادات فرق داره ب هر حال شما با هر کی بودی از اول بگو ک حقوق شما کاملا مال خودته و هزینه و مخارج زندگی و نمیدی

من فعلا شاغل نیستم و همسرم ام دوست داره سر کار نرم خودش همه چیز و حواسش هست

2738
یعنی پول خودتو برای برای خودت خرج کنی پول شوهرتم برای خودت خرج کنی؟

پسرای الان دیگه  خیلی پر توقع شدن،  دیگه نمیخوان واسه خانومش یه کم خرج کنه؟  من خیلیا رو دیدم حتی خونه هم از دختره بوده. 

از اول با همسرت هر طور برخورد کنی تا آخر همون‌طور پیش میره

منم همینو میگم،  ادم اولش دلش نمیاد به زحمت بندازه طرف رو،  تا اخر عمر به نام مستقل بودن دیگه هیچوقت ارزش داده نمیشن. 

من شوهرم همه جوره ساپورت میکنه خودمم راحت توی خونم و برای کنکور میخونم

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

خب حتما درآمد اون آقا جوابگو نیست که خانم کرایه خونه میده!

اگه نده چی میشه؟؟؟ اون آقا دو شیفت و سه شیفت بره سرکار؟ اینطوری که همش سرکار باشه و خانواده رو نبینه و زیر بار مشکلات تنهایی له بشه. حس مرد بودن داره؟؟

آدمها باید واقع بینانه به اطرافشون نگاه کنن

هرکس دوست نداره درآمدش توی زندگی خرج بشه، یا با وجود درآمد بازم شوهرش بهش پول بده، باید دنبال شوهر پولدار باشه، که درآمد اون آقا جوابگوی این موارد باشه....

ازدواج یعنی زندگی مشترک

و توی زندگی مشترک پول من و تو نداریم مال منو تو نداریم 

چرا همیشه همه چی باید به گردن مرد باشه ؟ 

یا برعکس چرا همیشه خانوم باید کارای خونه رو به دوش بکشه؟

به شخصه از درآمدم در آینده صرف زندگی مشترک می‌کنم ولی همسری انتخاب میکنم که توی امور خونه باهام مشارکت داشته باشه 

خوبه آدم کنار همسرش جوری باشه که دوتایی پیشرفت کنن هردو 

درخواست دوستی قبول نمیکنم چون گوشی از خودم نیست ، ناراحت نشید از دستم❤😘
پسرای الان دیگه  خیلی پر توقع شدن،  دیگه نمیخوان واسه خانومش یه کم خرج کنه؟  من خیلیا ...

خونه هم از دختر باشه قطعا به اسم خود دختره به اسم شوهرش نیست،اگر رفاه بیشتر میخواید باید شما هم هزینه کنید

یک سفر خوب،یک خونه یا یک ماشین خوب یه تیکه زمین

و توافق کنید ک سند به اسم هر دو باشه چون شما هم هزینه میکنید

قبل از ازدواج‌مثل شما فکر می کردم

شرط کذاشتم‌که به حقوق من‌کاری نداشته باشه

گفت مخالفه ‌‌باید حقوقمون تو یه کااسه ریخته بشه و پول من و‌پول اون نداشته باشیم

اصلا از حرفش خوشم‌نیومد

حس کردم رو‌کار من حساب وا کرده

چون مهرش به دلم نشسته بود

از خواستم‌گذشتم و قبول کردم

تو عقد نامه نوشتم خانه دار

که هر موقع خواستم نرم سر کار

فکر می کردم زرنگم و این میتونه به نفهم باشه

ذر صورتی که طبق قانون هر نوقع زن شاغل بخواد انصراف بده، مشکلی نیست خلاصه که با کلی چالش با خودم دیدم عجب اشتباهی می کردم که اونقدر با هودمدرگیر بودم

بعد ازدواج‌فهمیدم‌که‌چقدر کار خوبی کردیم‌که پول من و پول تو نکردیم

خیلی زود با هم خونه خریدیم و ماشین خریدیم

با اینکه درامد من همیشه بیشتر بوده

ولی این حس من و تویی بینمون نیست

با دل و جون، هر چی درمیاریم

میاریم توزندگیمون تا شرایطمونو بهتر کنیم 

و پیشرفتمون ده برابر کسایی بود که پولتونو از هم جدا کردن 

وزن فروردین  83 ،،،ولی شروع رژیم با وزن 80.900، در تاریخ ۱۴۰۲/06/25، وزن فعلی 71.300، هدف بعدی 70کیلو، هدف نهایی 67کیلو 
2706