2733
2739

شب هم می‌خوابید ؟؟

بنظرتون اگه هر روز اونجا باشیم یا مثلاً سه چهار روز در هفته خونه مادر شوهر باشیم زشته ؟؟

خیلی راحتیم با هم باز با این اوصاف ممکنع ادم از چشم بیفته ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادرشوهرم عممه بیشتر از هفته ای یک بار نمیرفتم شبم نمیموندم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740

خیلی زشته و صد درصد احتراما از بین میره

شب هیچوقت نمیمونم 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
نه دوران عقد

واسه بعد عقد هم  خیلی زیاده. ۹۰ درصد مطمن باش هم حرمتا کم میشه. هم عادت میکنن تو کارت دخالت کنن. ممکنه توقع کار کردن داشته باشن که خب واسه مهمون دایمی طبیعیه‌ کار کنه... کلا خیلی از چشم میفته ادم. اون ۱۰ درصدم گذاشتم پای اینکه واقعا فرشته باشن‌

واسه بعد عقد هم  خیلی زیاده. ۹۰ درصد مطمن باش هم حرمتا کم میشه. هم عادت میکنن تو کارت دخالت کنن ...

خودمم حس میکنم وقتی که زیاد میرم بیش از حد احساس راحتی میکنن و ادم از چشم میفته

اخر هفته ها باز اوکیه ولی هر روز منظورم بود

خیلی بده 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706