2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده 😭😭 چرا دست از سرم بر نمیداره

| مشاهده متن کامل بحث + 5810 بازدید | 148 پست
اره 

نباید میزاشتی تو حالت لختی فیلم بگیره و عکس 

کلا پیش پارتنر هر عکسی و فیلمی گرفته میشه یا با شال یا بی شال ولی بدن کامل باید پوشیده باشه

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداکنه اینجوری باشه که تو میگی چون اول داشت پیام تهدید میداد ولی الان داره قربون صدقه میره من جوابشو ...

گگلم من بخوام جدی صحبت کنم نه که چند روز دیگه که این موضوع بسته می‌شه خودت به حال الانت می‌خندی اصلاً این فکرا رو از سرت بریز بیرون هیچ کسی هیچ کاری نمی‌تونه بکنه اصلاً با خیال راحت هیچکس دنبال کوچک‌ترین دردسری نیست تو این دوره زمونه با این همه مشکلات ریز و درشت یچکس دنبال کوچک‌ترین دردسر اضافی نیست

نباید میزاشتی تو حالت لختی فیلم بگیره و عکس  کلا پیش پارتنر هر عکسی و فیلمی گرفته میشه یا با ش ...

ببین من اصلا فکرشم نمیکردم اینجوری بشه بعد من خودم با گوشی خودم میگرفتم یادگاری بمونه چن وقت پیش فرستادم واسش که اره یادته و اینا وگرنه اون با قصد بدی فیلم نگرفته

2731
گگلم من بخوام جدی صحبت کنم نه که چند روز دیگه که این موضوع بسته می‌شه خودت به حال الانت می‌خندی اصلا ...

خداکنه . مشکلم اینه طرف خیلی وابستس بم . حاظره مامان باباشو از دست بده ولی منو داشته باشه (اینارو به حرف نگفته بهم ثابت شده) ولی متاسفانه اذییتم میکنه 

2738
من ۲۲ اون ۲۶

خخوب من دیگه مطمئن شدم و واقعاً حرفی ندارم ولی اینو میگم قسم می‌خورم هیچ کاری نمی‌تونه بکنه اگه واقعاً دلت نیست ول کن تموم این حرفایی هم که اون می‌زنه فقط اقتضای سنشه ه خودت حالا می‌خوای یه روزنه‌ای هست که دیگه اون بحثش جداست روز خوش دیگه برم من🙂

بجز عکس و فیلم که باهم داریم . تهدیدم میکنه که به عموهام میگه میاد دمه خونمون بعد ما دوتا استان متفا ...

حالا چرا عموت ؟

شماره عموت رو از کجا آورده ؟ 

تهدیدش کن که ازش شکایت میکنید

اگه توجه نکرد از طریق دادگاه شکایت کن

نه از طریق پلیس 

2706