2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده 😭😭 چرا دست از سرم بر نمیداره

| مشاهده متن کامل بحث + 5810 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲۲ اون ۲۶

چقد کنه و بیشعوره

سنشم کم نیست😐

ببین گلم تو این مواقع اگه ترستو نشون بدی طرف مقابل نقطه ضعفتو میفهمه و بیشتر اذیتت میکنه

من تجربه تهدید و مزاحمتو داشتم منتها دو س پسرم نبود 

یه مدت که میترسیدم اون بدتر میکرد،جوری که حتی فهمید خونه بابابزرگم کجاست و اسمش چیه

بعد یه عکس نصفه ازم داشت همیشه میگفت میزارمش تو چنلا تلگرام و فلان و بهمان منم بهش گفتم برو هر غلطی دلت میخاد بکن ازت نمیترسم 

اونم گورشو گم کرد و هیچوقت سر و کله اش پیدا نشد

تو هم نترس و سعی کن جلو اون نشون ندی ترستو

و حتما به پلیس فتا شکایت کن

و اگه تو فامیل کسی مورد اعتمادت هست بهش بگو کمکت کنه(پسر باشه چه بهتر)

2728
چطور یه شهر دیگه بودید هردوتون خونه کی می‌رفتید آخه؟ با چه دلی می‌رفتی دختر

ما از یه طریقی باهم اشنا شدیم انقد همو دوست داشتیم من دانشگاه شهر اون انتخاب رشته کردم الان دانشگاه من توی شهر اونه الان تعطیلاته من اومدم شهر خودم . 

چقد کنه و بیشعوره سنشم کم نیست😐 ببین گلم تو این مواقع اگه ترستو نشون بدی طرف مقابل نقطه ضعفتو میف ...

اره خودمم متوجه شدم که نباید بترسم ولی میدونی ناراحتی قلبی دارم دست خودم نیست با کوچیک ترین چیز تپش قلب شدید میگیرم کارم به بیمارستان میکشه

ما از یه طریقی باهم اشنا شدیم انقد همو دوست داشتیم من دانشگاه شهر اون انتخاب رشته کردم الان دانشگاه ...

آهان . حالا اینقدر بهتون علاقه داره نمیتونید برید مشاوره مشکلاتتان رو حل کنید؟

2740
2706