2737
2739

بچم خیلی بد قلقه خودمم چون سزارینی بودم تا چند روز اصلا شیر نداشتم بچم ی بند گریه میکرد شیر خشک دادیم حالا الان دوماهشه هم شیر خشک میخورد هم شیر خودمو الان رفلاکس داره تا سینمو میزارم دهنش طعم شیرم در میاد میخواد عوق بزنه گریه میکنه شیرمم از همون اول کم بود بعد زایمانم ۸۰ کیلو شده بودم انقد گفتن بخور شیرت زیاد شه شدم ۹۰ کیلو شیرمم تعقیری نکرد الان دیگه تصمیم گرفتم خودمم رژیم بگیرم شیرمم که نمیخوره بزارم خشک شه  اونوقت اطرفیان یکی میگه بچت اینده دیابتی میشه یکی میگه پوکی استخون میگیره یکی میگه مهر مادری نداری اینکارو میکنی 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

شما خب شرایطت خاصه ولی اینایی که واسه نیافتادن سینه شیر نمیدن بی رحمن

شیر مادر مخصوصا آغوز اولش سیستم ایمنی بچه رو خیلی قوی میکنه

حتی میشه گفت تا آخر عمرش هم تاثیر شیر مادر براش میمونه

دختر منم شیر خشکی بود .وخیلی ذهنم درگیر بود .دوتا دکتر ومتخصص بردم ومیدونی جوابشون چی بود 

شیر خشک برخلاف تصور ما از هر لحاظ غنی هست نسبت به شیر مادر 

کسی چیزی گفت بگو از مادر هیچ کس دلسوزتر نیست  صلاح من وبچم اینطور بوده واینطور تشخیص دادم .شما برای بچه خودت اینطور نباش  

اجازه دخالت نده 

الان اجازه بدی تا بچه بزرگ شه برای هر کارش هزار نفر میخان نظرات خودشونو تحمیل کنن 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما خب شرایطت خاصه ولی اینایی که واسه نیافتادن سینه شیر نمیدن بی رحمن شیر مادر مخصوصا آغوز اولش سیس ...

نبابا سینه که کنار ترک و چاقی بارداری اصلا ب چشم نمیاد 😑 ولی من واقعا خسته شدم سر شیردهی از بس از اول حرص خوردم

2731
دختر منم شیر خشکی بود .وخیلی ذهنم درگیر بود .دوتا دکتر ومتخصص بردم ومیدونی جوابشون چی بود  شیر ...

والا منم بچم بستری شد ی مشاور شیردهی میومد هروز من واقعا میدیدم بقیه شیر خودشونو میدن بچم گریه میکنه شیر خشک میدم خودمم گریم میگرفت اون برگشت گفت اصلا عذاب وجدان نگیر دلیل اینکه ما میگیم شیر مادر چون تو کشور ما هیچی ثابت نیست گاها شیر خشک اینا پیدا نمیشه بخاطر اینه وگرنه شیر خشک غنی تر از شیر مادره از لحاظ ویتامین اینا

اون کاری که درسته را انجام بده.

به حرف مردم توجه نکن.

به نظرم با پزشک متخصص کودکان مشورت کن، و اگر رفلاکس بچه را درمان کنه لااقل چند ماهی هم شیر مادر و هم شیرخشک بخوره.

ولی هر تصمیمی گرفتید نهایتاً به خودتون مربوطه و نه به دیگران که بخوان حرف اضافه بزنند.

سلام عزیزم درکت میکنم

من هم ده سال پیش حال الان شما رو داشتم،فقط میتونم بهت توصیه کنم به کسی اجازه ی دخالت نده

دقیق بهشون نگو شیر نمیدی چون باز دخالت میکنند،مثلا بگو دو ساعت پیش شیر خودمو دادم،شبها بهش شیر خودمو میدم..من خودم واقعا شیر نداشتم شرایطم مثل شما بود سزارینی بودم و شیر نداشتم تا چهار ماه فقط گریه میکردم حتی مسئول بهداشت بهم گفت خودت نخواستی شیر بدی و یادمه واقعا دلم شکست و آسیب دیدم..ولی اون روزها گذشت و بعد که به غداافتاد وعده غذاهای کم و تازه و مقوی براش درست میکردم..این دوره ی شما هم گذراست از این روزهای نوزادی کوچولوت لذت ببر و حتی اگر میبینی بهت حس بد میدن رفت و آمدت رو موقتا کم کن به خاطر آرامش روان خودت 

اون کاری که درسته را انجام بده. به حرف مردم توجه نکن. به نظرم با پزشک متخصص کودکان مشورت کن، و اگر ...

رفلاکسش پنهانه بدتره دیگه خودمم خسته شدم بعد زایمان نیاز داشتم یکم ب خودم برسم همش شد رعایت اینو نخور اونو نخور الان هیچی نشده ریزش موی شدید دارم حالا تازه ۲ ماهه

2740

و واقعا نمیدونم چه اتفاقی افتاده شیر خیلی ها کم شده و مربوط به ژنتیک هم هست 

ولی اینکه به مادر بی تجربه که تمام وجودش رو برای نوزادش میزاره مدام سرزنش کنند اصلا درست نیست

چون اون بچه برای مادرش بیشتر با ارزش و دوست داشتنیه امیدوارم بقیه هم اینو متوجه بشن..عمه و خاله و همسایه و همه رو ول کن

سلام عزیزم درکت میکنم من هم ده سال پیش حال الان شما رو داشتم،فقط میتونم بهت توصیه کنم به کسی اجازه ...

منم همش دارم خودمو قانع میکنم میگم تا الان ۲ ماه گذشته نهایت ۴ ماه بچه بکوب شیر میخوره بعدش ب غذا بیوفته جبران میکنم ولی مگه اطرافیان میزارن بخصوص که مادرشوهرم تا شیشه شیرو میبینه انگار اعزرائیل امده بالا سرش هی میگه اخرش این بچه رو مریض میکنی بچه شیر خشکی ب چه درد میخوره انگار مثلا وسیلس بچم که ب درد بخوره یا ن

و واقعا نمیدونم چه اتفاقی افتاده شیر خیلی ها کم شده و مربوط به ژنتیک هم هست  ولی اینکه ب ...

من خودم رفتم برام شیردوشی برقی انداختن بخدا نیم ساعت بزور ی میل شیرم شد اخه بچه با چی این شیر قراره سیر شه

من خودمم شیر خشکیم همسرمم دو تا بچه هامم

شکر خدا توپ تکونمون نمیده

بچه همینه دیگه یبوست داره ریفلاکس داره

تا یه ذره بالا میاره همه میگن ریفلاکس داره ها 

شیر خودتو میدی میگن شیرت ضعیفه خشک میدی میگن از اونه ولشون کن همه رو ببند به پشتت خودت بهتر از هر کسی صلاح خودت و بچتو میدونی هر کی هر چی گفت باد هواست بحث هم نکن بگو آره شما راست میگی و کار خودتو بکن

آي ام تعليقي🙃كاربر ٩٦ 

ول کن بابا این همه یچه شیر خشک خوزدن....من چی بگم ی عالمه شیر داشتم یعنی ب شکل فورانی میزد بیرون اما دخترم سینه امو نمگیرفت ۳ماه گیرش بودم...فک میکردم بچه م دوسم نداره....تهش دیگ شیر خشک دادم ‌‌‌بعضی وقتا نمیشه اصلن

ما بَد نبودیم....بَلَد بودیم دنیا ما رو نمیخورد...
2706