2733
2739

دکتر گفته کولیک داره اما کلا شبا روزا نق نق میکنه دارو هم اثری نداشته. بیشتر بالا میاره شیرشو

انگار داره زور میزنه یبوست هم نیست

🥲🥲

از کولیک دیگه..

روی سطح شیب دار بخوابونش

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بقلش کن راه برو

اون قدیم بود میگفتن بقلی نکنید بچه رو به کارها برسید

الان اونقدر کم بچه میاریم که حسابی باید از بچه کوچک سیر بشیم

اسی شکمشو پارچه ببند گرم کن نفخش کم بشه

بقلش کن راه ببر که شکمش بالا پایین اروم بشه

اسی بچه نوزاد منو میگفتن کولیت داره باید روده اش عمل بشه و.....

اصلا لازم نبود الان ۲۴ سالشه

مغز اون متخصص نوزادان رو باید عمل میکردن 

بقلش کن راه برو اون قدیم بود میگفتن بقلی نکنید بچه رو به کارها برسید الان اونقدر کم بچه میاریم ...

ماشالله شما خودتون چند سالتونه؟😍😍

درسته متاسفانه خیلی از پزشکا حکم دلال رو دارن و اصلا به تعهد و سوگند پزشکیشون پایبند نیستن متاسفانه بشر برای اینکه پول بیشتر بگیره چکارا که نمیکنه

کولیک ایز. پدی لاکت. پروکید  دکتر اینارو داده

منم به نوزادم همینا رو دادم با قرص نکسیوم برای رفلاکس ....با پزشکت مشورت  کن که برات این قرص رو بنویسه خیلی برا بچه من خوب بود ....و اصلا لبنیات و حبوبات مصرف نکن ....کنجد و بادام زمینی هم نخور....وقتی بی تابه بزار رو پاهات تکون بده ...و موقع بیقراری با ماشین ببرید دور بزنید هم خودت استراحت میکنی و هم اون کردم میشه

بقلش کن راه برو اون قدیم بود میگفتن بقلی نکنید بچه رو به کارها برسید الان اونقدر کم بچه میاریم ...

دقیقا تو بغلم ارومه اما همینکه میزارمش زمین یا گهواره بلند میشه و نق نق میکنه و زور میزنه.

اما همشم تو بغلم باشه نمیتونم هیچ کاری انجام بدم خودمم دست تنهام

دقیقا تو بغلم ارومه اما همینکه میزارمش زمین یا گهواره بلند میشه و نق نق میکنه و زور میزنه. اما همشم ...

اغوشی بخر

بعدم یه سوال مهم از خودت بپرس  اینکه چندسال دیگه میتونی دوباره بچه بیاری؟؟؟؟؟

پس بغلش کن و وقتت رو باهاش بگذرون

چشم بهم بزنی بزرگ میشه و فرصتت کمه

جارو و گردگیری و مهمونداری برای کسی که بچهدنوزاد و کوچیک داره نیست برای من هست که بچه ام بزرگه و بغلم نمیاد

2706