2733
2739

سلام بچه ها امسال عید یه مهمون داشتیم که پس فردا قراره بره 

قیافه و قد و هیکلش خوب نیستااا منتها پولداره😁😂

خودم قدم بلنده هیکلمم خوبه ولی قیافم نه از لحاظ قیافه فقط چشمام درشته و لبام متوسطه دیگه بقیه اجزای صورتمو دوست ندارم 

یعنی میدونم از لحاظ ظاهرو اینا نمیتونم دلبری خاصی بکنم ولی مثلا چجوری با سیاست و اینا رفتار کنم عاشقم بشه 

فِکر نَکُن مُنحَصِر بِ فَردی ،نَع عَزیزَم شُما اَلَکی مُتَصِل بِ بَرقی!♥ ️بقول یه کاربر یجوری فراموشت کنم آلزایمر بگه پشمام

شش راه عاشق کردن :

خود دوستی
، فراموش نکن تا رابطه خوبی با خودت برقرار نکنی نمیتونی یه رابطه عاطفی سالم رو هم تجربه کنی

هدف داشتن ، برای خودت حتما هدف و برنامه داشته باش ، هیچ کس به فردی که سردرگم و بی هدف و بیکاره علاقه خاصی پیدا نمیکنه

امنیت داشتن ، با در دسترس بودن و ثبات داشتن ، شفاف بودن و عدم پنهان کاری ، اعتماد و امنیت ایجاد کن

به اندازه بودن ، نه اونقدر بهش بچسب که ازت فرار کنه نه اونقدر دور باش که کشش رو بهت از دست بده

ازادی و فضا دادن ، کنترلش نکن و سعی نکن تغییرش بدی ، فضایی رو بده که حریم فردی خودش رو حفظ کنه

ابراز‌ محبت کردن ، با توجه به زبان عشق دیگری ابراز علاقه کن ، پنج زبان عشق عبارتنداز: ابراز کلامی ، وقت گذاشتن ، خدمت رسانی ، لمس و‌نوازش و کادو داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ارزش و جایگاهتو قدر بدون  کسی رو عاشق. نکن بزور به دست نیار. بزار عاشقت بشه یکی حای اگ اون آدم معمولی بود ولی میدونی ک عاشقته

ی تاپیک پربازدید هست ک گفته شوهرم گفته حلالت نمیکنم برو از اول  بخون تا فکر عاشق کردن کشی از سرت بپررره

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
ارزش و جایگاهتو قدر بدون  کسی رو عاشق. نکن بزور به دست نیار. بزار عاشقت بشه یکی حای اگ اون آدم ...

اون تاپیکو خوندم قصد ندارم باطرف ازدواج کنم فقط میخوام عاشقم شه 

فِکر نَکُن مُنحَصِر بِ فَردی ،نَع عَزیزَم شُما اَلَکی مُتَصِل بِ بَرقی!♥ ️بقول یه کاربر یجوری فراموشت کنم آلزایمر بگه پشمام
2740
هیچی بهش مهربونی کن و لبخند بزن 

بابا این جواب نیست برو پلن بی تو این چند روزه یریز دارم محبت میکنم😑😂اصن دریغ از یه نگاه

شش راه عاشق کردن : خود دوستی ، فراموش نکن تا رابطه خوبی با خودت برقرار نکنی نمیتونی یه رابطه عاطفی ...

اصلااااا  میفهمی داری چی میگی؟؟؟

طرف نگفته زن شوهریم یا نامزد ک واسش تومار نوشتی 

میخاد یکی رو عاشق خودش کنه. مگه عشق زوریه ک یکی رو عاشق. کنی طرف خودش باید بخاد ..همین حرفا رو می‌زنید اسی رو حرف شما  آیندشو تباه میکنه واقعا نمیفههم فاز شماهارو

من از دلبری فقط قیافشو دارم  رفتاری بلد نیستم

هییی خوشبحالت تو اونم داری من هیچکدوم ندارم

اون تاپیکو خوندم قصد ندارم باطرف ازدواج کنم فقط میخوام عاشقم شه 

عجب ....

خوب اومدیمو واقعا. عاشقت شد بعد شمام ک قصد ازدواج نداری باهاش 

بعد با قلب و احساس اون بنده خدا ک عاشقش کردی چیکار میکنی؟؟؟

بابا این جواب نیست برو پلن بی تو این چند روزه یریز دارم محبت میکنم😑😂اصن دریغ از یه نگاه

عیب نداره  تو کاره خودتو بکن و ادامه بده بره خونشون به خوبیهات فک میکنه😂

خدایا شکرت🙏
عجب .... خوب اومدیمو واقعا. عاشقت شد بعد شمام ک قصد ازدواج نداری باهاش  بعد با قلب و احساس ...

بابا انقد عذاب وجدان نده دارم پشیمون میشما😑

حالا عاشق شد واقعا شاید قصد ازدواج پیدا کردم😂

عیب نداره  تو کاره خودتو بکن و ادامه بده بره خونشون به خوبیهات فک میکنه😂

واقعا؟ خوب چشم همینو ادامه میدم😁

2706