2737
2734
همسرم من از اول ازدواج تا الان که سیزده سال گذشته اصلا قربون صدقم نمیره و نرفته اصلا بلد نیست 😕 انق ...

باز خداروشکر  زن باز نیست  

برای حاجت رواییم  یک صلوات میفرستی

نود درصد مردا واسه یبارم شده خیانت کردن حتما ن جنسی ها اگه قرار ب طلاق و جدایی باشع الان نصف مملکت مطلقه بودن ک الانم درصدش کم نیست بعضیا واقعا شرایط جدایی ندارن هیچ پشتوانه ای ندارن محبورن با بچه کجا برن ولی باید با رفتارات یجوری مادر اون مردو ب عزاش بشونی ک مرگ واسش بشه ارزو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یعنی بازم بهم خیانت میکنه بعد ازاین؟هیچ وقت اصلاح نمیشه😔؟؟

نه اگر دنبال درمان دلیل اصلیش نره خیلیها هم بعد از درمان فقط کمتر میشن همین بستگی به شدت مشکلات شخص داره بنظر من به فکره خودت باش فقط

نه چت عاشقانه ای ندیدم دنبال این بود تو این کانالای تلگرام زن صیغه کنه اون شب بره پیشش ازاین هرزه ها ...

عزیزم شیطنت کرده مردا همینن حالا که بخشیدی و موندی اونم دوستت داره و از اون به بعد خداروشکر چیزی ندیدی ذهنتو به هم نریز اونم پشیمونه ان شاءالله از این به بعد با همسرتون بهترین ها رو تجربه میکنی

عزیزم شیطنت کرده مردا همینن حالا که بخشیدی و موندی اونم دوستت داره و از اون به بعد خداروشکر چیزی ندی ...

مرسی عزیزم یه کم بهم قوت قلب دادی راستش مطمئنم کسی جز من تو زندگیش نیس  یعنی دوس دختری چیزی نداره همیشه ام میگه اول واخر عشق زندگی من تویی یه تارموی گندیده اتو با کسی عوض نمیکنم ولی این هوسبازیاش دلمو شکسته البته هنوزم مطمئن نیستم چون باچشم ندیدم که مثلا با یه زنی خوابیده باشه اما خب اینو وقتی میبینی با توجه به گذشته که چندین مورد مشکوک دیگه ام ازش دیده بودم هزارتا فکرمیکنی باخودت 

2738
مرسی عزیزم یه کم بهم قوت قلب دادی راستش مطمئنم کسی جز من تو زندگیش نیس  یعنی دوس دختری چیزی ندا ...

مطمئن باش کسی جز شما تو زندگیش نیست اگرم اون کانالا رو دیدی و یا حتی چت دلیل بر این نیست همسرت فوری بره پیش اون زنها بخاطر شیطنتشه ببین مطمئن باش هموک لحظه خودشم پشیمون شده چون احساس عذاب وجدان کرده سوره نور رو هر روز بخون و مطمئن باشه دیگه سمت این شیطنتها نمیره 

مطمئن باش کسی جز شما تو زندگیش نیست اگرم اون کانالا رو دیدی و یا حتی چت دلیل بر این نیست همسرت فوری ...

ممنونم مهربون راستش اره میدونم اکثر مردا ازاینکارا میکنن کلا تو ذاتشونه‌ ‌‌‌...چون خانواده زیادخوبی هم ندارم تنها تکیه گاهم بعدخدا شوهرمه ..با دل پاکت دعام کن عزیزم همیشه سر به راه باشه هیچ وقت دیگه دلمو نشکنه😔ممنونم از راهنمائیت آبجی گلم

ممنونم مهربون راستش اره میدونم اکثر مردا ازاینکارا میکنن کلا تو ذاتشونه‌ ‌‌‌...چون خانواده زیادخوبی ...

باشه عزیزم امشب شب قدره دلتو باهاش صاف کن و خاطرات خوبی باهاش بساز بسپار بخدا خدا خودش کمکت میکنه 😊

باشه عزیزم امشب شب قدره دلتو باهاش صاف کن و خاطرات خوبی باهاش بساز بسپار بخدا خدا خودش کمکت میکنه 😊

فدای تو بشم الهی توام حاجت رواباشی گلم  به حق این شب عزیز خدا خیرت بده که انقدر مهربونی عزیزم ...امشب با شوهرم شمع روشن کردیم با هم دعا کردیم که عاقبت بخیر بشیم..انشالله خدا به هممون نظر کنه امشب..گ