2737
2734

ترکای قشقایی که مال فیروز ابادن نشنیده بودم اباده ترک داشته باشه🤔

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با فضای مجازی اشنا شدن.تعطیلات اومدن سمت ما .گفتن ترک زبان هستن و قشقایی 

والا چی بگم! خودتون کجایی هسین؟

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2738
جنوبی .سمت لامرد

آها پس استان فارسین خودتونم از من میشنوی با همشهری خودت ازدواج کن

آها پس استان فارسین خودتونم از من میشنوی با همشهری خودت ازدواج کن

دوره و زمونه ای شده ک دیگه گوش ب حرف نیستن تا سرشون ب سنگ نخوره.هر چقدرم نصیحتش میکنم قبول نمیکنه

ترکای قشقایی که مال فیروز ابادن نشنیده بودم اباده ترک داشته باشه🤔

ترک قشقایی تو کل فارس پخش شدن نوراباد جهرم فیروز اباد آباده فراشبند...

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️
دوره و زمونه ای شده ک دیگه گوش ب حرف نیستن تا سرشون ب سنگ نخوره.هر چقدرم نصیحتش میکنم قبول نمیکنه

🤷‍♀️ایشالا که هرچی قسمتشه

ترک قشقایی تو کل فارس پخش شدن نوراباد جهرم فیروز اباد آباده فراشبند...

اره میدونم تو شیرازم زیادن فک میکردم فقط به شیراز زیاد مهاجرت کرده باشن

نمیدونم مال کجایی ولی ما ک چندین ازدواج باهاشون داشتیم تو نوراباد همیشه این مثل سر زبونا بوده داماد ترک نگیر همیشه عروس ترک بگیر. چون فرهنگ ما فرق داره دخترهامون برن اونجا اذیت میشن و داماد نمیتونه طرز تفکرش مثل ما باشه اگه با لرای نوراباد اشنایی داشته باشید خیلی خانواده ها باز ترن و شکل مذهبیشون از دست رفته برعکس ترکا. ولی وقتی عروس ترک بگیری به مرور زمان مثل خودمون میشه و خیلی خوبن از زنداییم بگیر تا عروس عمو مامانم

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️
2706