2733
2734
عنوان

به نظرتون برم پیش دعانویس طلسم عشق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 80 پست
پیش یکی برو که جن نفزسته  من قبلاً طلسم خشت سفید گرفتم دوستای ازش میگذره اثرش مثل روز اولش هست ...

برا چ کاری گرفتید؟

و اینکه رحمانی درسته کارشون؟

ب یکی زنگ زدم اسم خودم و مادرمو گفتم کل گذشتم رو گفت ولی ترسیدم ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برا چ کاری گرفتید؟ و اینکه رحمانی درسته کارشون؟ ب یکی زنگ زدم اسم خودم و مادرمو گفتم کل گذشتم رو گ ...

وااااا.  چند دفه بگم این کابر محمدعلی کلاهبرداری جواب نده

2740
آقا یسوال دارم ینی چ اسم خودت و مادرتو میگی همچیو میگه؟ گفت زنگ بزن موکلم بشنوه

اگه جای مطمئنی به منم معرفیش کن 

اسم خودت و مادرت برا شناساییه دیگه . که بدونه کی هستی

کاش اینکارو نکنید و اجنه رو وارد زندگیتون نکنید

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
یطلسم خیلی عالی محبتی و رحمانی کسی که نوشت برام سید بود و آدم خوبیه واقعا 

سلام

معرفی و تبلیغ دعانویس ممنوعه.

مگه نی نی یار با شما حرف نزدن؟

من باز ببینم نی نی یار تگ می کنم.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2706